Vyčítal mi, že som ich neobslúžila

Príspevok v téme: Vyčítal mi, že som ich neobslúžila
mamnervy

Moj priatel mal vcera brigadu, nikto mi nepovedal, ze susedia pridu vecer o 10,keby mi povedali, tak nieco nachystam, ale jasne, ze ma zobudili a nechcela som sa tam ist promenadovat pred cudzich rozospata a chystat im. Mal tam na to mamu a mohol to urobit aj sam, kedze je doma, ked vie ulievat, tam preco nieco aj nenachysta?? Ako pustil sa do mna, ze preco som neprisla! Nie som ani jeho zena, ani tam nebyvam s nim, hanbim sa s nimi aj ranajkovat a nieto este cudzim susedom chystat nieco, aby ma tam okukovali(viete aki su ludia) Aky mate na toto nazor? Bol v prace on, alebo ja?

Krpec

a ešte jedla vec, asi niesi z dediny ked to nechápeš, lebo ja úplne chápem správaniu tovjho priateľa, so mteiž z dediny a nezdá sa mi nič hrozné na tom čo spravil, to že si chce uhostiť ľudí čo mu pomáhali s nejakou prácou už znamená že je extrovert a že je čudný? sa spamatajte.

Krpec

Bože čo riešite? píšeš že mali doma brigádu, to znamená že je prinajmenšom slušnosť, alebo povinnosť uhostiť tých ľudí, ked aj o polnoci. určite pracovali dovečera a prisli až o desiatej lebo dovtedy robili. a takisto je slušnosť pomôcť priateľovi či jeho mame pri príprave jedla pre tých pracujúcich. podla mna len robíš z komára somára, o nič strašné sa nejedná. Ja takto normálne fungujem u priateľa.

olivka30

k tvojej teme - urcite si bola v prave ty, o tom ani neuvazuj. moj frajer, ked si domov dakoho chce pozvat, oboznami ma s tym minimalne den dopredu a ked daco chce poprosi ma o prichystanie napr. jednohubky. inak uprace, vypuliruje cely byt on sam, vratane zachoda..a ked chcem mozem sa k nim pridat, ked nie tak nie(ja sa vacsinou na chvilu pridam, lebo jeho kamosov mam rada, ale potm idem do spalne, nech si chlapci pokecaju:)
co sa tyka spolocneho byvania, fuu, ja by som do toho nesla ani za cenu usetrenia penazi. spolocne byvanie viac generacii nerobi dobrotu. teda neviem na 100% samozrejme zhodnotit ako by to bolo s jeho rodicmi, ale mala by som podobne obavy. moji surodenci, ked som este bola mala, tiez takto byvali s polovickami u nas s rodicmi a bola to katastrofa.
radsej ist do spolocnej hypoteky, ale zalezi na tom ako dlho ste spolu a ci chcete spolocnu buducnost a zadlzit sa na 30 rokov.
ja mam s frajerom byt na hypoteku, je to brutalna palka mesacne, ale k rodicom by som nesla ani keby co.
ked tam uz raz zacnete byvat a prerobite to, tak sa odtial nikdy nevyhrabes..

mamnervy

Je tam toho viac. On by chcel, aby som tam byvala. Kedze ma pravdu v tom, ze davat mesacne 300e za najom cudzim je dost od veci, uznavam, nie je to zly napad. Ale len co sa tyka financii. Rodicia maju pristavbu a tam by sme si to mali prerobit. Ale ja mam strach! Bojim sa! On je tam doma medzi svojimi, ja som tam cudzia, on moze ist za susedom, kamaratmi, kedy chce a co ja? Budem doma? Nehladiac na to, ze pracuje od 6 do 4 a ked prideme domov o 5, chcem mat sukromie, alebo ist von a kolkokrat (ako to na dedine byva) treba nieco robit a to hlavne v lete! Nie raz sa stalo, ze unaveny z prace a roboty doma si lahol ku mne o 9 a zaspal. Mam 26, nie 40, bojim sa, ze takto to bude vyzerat! Ano, v zime nie je roboty a budeme travit spolu viac casu, ale ja chcem prave to leto a sukromie! Bojim sa, ze stale, kazdy den za nim bude chodit mamina (ktora je celkom fajn, ale mam pocit, ze on je maznacik) a nosit jedlo, alebo on pride domov, ale naje sa tam, kedze prideme z prace narovnako a navarene nebude!! Normalne sa takeho zivota desim:(

Lulu2011

a dalsia vec je ta, ze URCITE sa vsetci pýtala, kde je "Marienka?" to akoze ty, neviem ako sa volas a mozno ho nejaky dobrodinec potlapkal po pleci, ze co to je za devu, co necha chlapa sameho nosit pohare atd. ja normalne uz to vidim :)))

toto si urcite vyjasnite, co najskor...

Lulu2011

o chvilu budes musiet kravy dojit, ak ma nejake chlapec :))) proste asi hlada robotnicu, ja by som s takym nemohla byt

kukucko

Zober to z tej lepsej stranky, chcel sa Tebou pochvalit, aku ma sikovnu a peknu priatelku a nejak to nevyslo. ;-)
To sa na dedine stava.

mamnervy

Nebolo to dohodnute, mala som ist pomahat von mechovat, ale prisiel jeho brat a vraj naco tam pojdem, je tam dost ludi. Podla mna mu islo iba o to, aby ma videli susedia a cudzi, ze som sa teda ponukla (ako jeho priatelka) na pomoc - cize to je tou vychovou na dedine, uplne mi to pripomenulo moju babku a dedka (co povedia ludia)... No a co sa tyka tej navstevy, vobec som nevedela, ze pridu a pytala som sa ho, ci on by to urobil a obsluzil ich (ked ja som si myslela, ze len piju) u mna a on na to, ze samozrejme! Chcela by som ho vidiet! Ak je to naozaj tak, tak sme rozdielne povahy uplne, extrovert - introvert (neviem, ci to ide dokopy) proste podla mna je on domaci = mal sa postarat. Ja za to nemozem, ze suseda sa ponukla pokrajat zeleninu (a to je to, co ho nastvalo! :(