Vyčítal mi, že som ich neobslúžila

Príspevok v téme: Vyčítal mi, že som ich neobslúžila
mamnervy

Moj priatel mal vcera brigadu, nikto mi nepovedal, ze susedia pridu vecer o 10,keby mi povedali, tak nieco nachystam, ale jasne, ze ma zobudili a nechcela som sa tam ist promenadovat pred cudzich rozospata a chystat im. Mal tam na to mamu a mohol to urobit aj sam, kedze je doma, ked vie ulievat, tam preco nieco aj nenachysta?? Ako pustil sa do mna, ze preco som neprisla! Nie som ani jeho zena, ani tam nebyvam s nim, hanbim sa s nimi aj ranajkovat a nieto este cudzim susedom chystat nieco, aby ma tam okukovali(viete aki su ludia) Aky mate na toto nazor? Bol v prace on, alebo ja?

tykoki

Introvert či extrovert, čo ťa ma čo ťahať z postele. To za prvé. Uz vôbec nie že obsluhovať- pozval si si, obsluz si. A aj ty si návšteva. A este bude mať sproste reči? Vies si predstaviť akú ma asi predstavu o žene....obsluz ma, postaraj sa o mňa a Drz hubu.

Betka132

mamnervy nie si divna ani vadna, si proste introvert. su extroverti a introverti to vies, mimochodom ja som tiez introvert a tak ta uplne chapem. tiez mam rada svoje sukromie. tiez nie som ziaden odlud a keby som dlho nebola v spolocnosti, zacala by mi chybat. mam svoj maly okruh priatelov a nepotrebujem byt kazdy den s mnozstvom ludi, este k tomu zvacsa cudzich. tiez ked som prilis dlho v spolocnosti ludi a musim s nimi vkuse nieco riesit (napr. v praci) tak sa potom tesim na svoj klud. bud sama, alebo v spolocnosti len jednej osoby, najlepsie chapajuceho partnera a spravit si s nim pekny vecer. vy sa so svojim partnerom k sebe vobec nehodite, ste ako ohen a voda a od neho nie je pekne ze nerespektuje tvoju osobnost, oznacuje ta za lenivu co teda vobec nie si, snazi sa z teba robit si sluzku a ponizuje ta. musis sa s nim riadne pohadat, jasne mu ukazat hranice, kludne nanho nakric aj pred jeho kumpanmi, nech mu urobis hanbu. bud sa chlapec spamata a zacne ta respektovat alebo ako som uz pisala - utekaj.

lost

tak psycholog :)

je mi luto, ale to je kruta pravda :D (podla mna)

ak niekto nevie ovladat svoje pudy, tak je nebezpecny, od takych ludi ja idem co najdalej, je ich plno co je OK ...

(nehovorim ze ak by sa raz rocne vdaka nejakej brutalne nepravdepodobnej situacii sa vytocil, ale ani tak by nemal utocit na vlastnych, maximalne tak na nejaku stenu atd)

skor sa obavam, aby vam to neprerastlo do "ano pani sudkyna, najskor ma zbil, potom ma znasilnil a potom vyklbil rameno, ale aspon sa za to ospravedlnil a olutoval to"

kajla007

nesmela..velmi sa lubite? ty sa jemu ale neospravedlnujes lebo nemas za co ze? iba za to co urobi on zle a ty ziadas o odpustenie. hmm?

nesmela

hm..hej..velmi sa lubime..ale on má proste niekedy take agresivne sklony..ze ako musi byt po jeho..alebo ssi dovoluje..drzy je...potom sa zase ospravedlni a ja zase v siedmom nebi...