Vyčítal mi, že som ich neobslúžila

Príspevok v téme: Vyčítal mi, že som ich neobslúžila
mamnervy

Moj priatel mal vcera brigadu, nikto mi nepovedal, ze susedia pridu vecer o 10,keby mi povedali, tak nieco nachystam, ale jasne, ze ma zobudili a nechcela som sa tam ist promenadovat pred cudzich rozospata a chystat im. Mal tam na to mamu a mohol to urobit aj sam, kedze je doma, ked vie ulievat, tam preco nieco aj nenachysta?? Ako pustil sa do mna, ze preco som neprisla! Nie som ani jeho zena, ani tam nebyvam s nim, hanbim sa s nimi aj ranajkovat a nieto este cudzim susedom chystat nieco, aby ma tam okukovali(viete aki su ludia) Aky mate na toto nazor? Bol v prace on, alebo ja?

lost

Cize ON VEDEL ze pridu a nedal ti vediet?

To by som jeho nadavky otocil do "TY IMBECIL, MAL SI MI OZNAMIT ZE NIEKTO IDE! ESTE RAZ A ROZIDEME SA!" :D

Este keby to bola necakana navsteva, ale ani tak to nedava absolutne ziadny zmysel.. takyto utok, je brutalne zbytocne z jeho strany.. a ak by som mal odsudit tuto malu casovu usecku, tak poviem ze je magor :D

INAC, fakt mam vyvalene oci, ze si toto zeny nechaju len tak..

Betka132

Dobre mu vypapuluj, pohadaj sa s nim, ze nie si jeho sluzka, nebudes chystat pohostenie pre nejaku jeho navstevu co si on dotrepe o polnoci. A nech si take nieco uz nikdy nedovoluje! Mozno len skusa, kam az moze zajst, ci si nechas srat na hlavu a podla toho sa k tebe bude dalej chovat. Treba hned od zaciatku urcit jasne pravidla! Ked ja vecer spim a ty si mi nepovedal ze niekoho pozyvas, nikoho domov netrep, vezmi si ich do krcmy, do restiky, kam chces a mne daj pokoj! Musis byt tvrda, razna, inak si na teba bude dovolovat stale viac. A ak sa to nijak nezlepsilo ci dokonca zacal byt agresivny, neprestal s tym, ponizoval ta, nohy na plecia!

Blondula

mne sa stalo nieco podobne len raz !!! akurat ze bolo este neskorsie :D vyletela som z postele vo vytahanom pyzame,roztrapatenych vlasoch,podotykam,ze ich mam po pas,takze boli take nacuchrane,ze som ledva cez dvere presla :DDDD narobila som taky krik,ze pride navsteva bez ohlasenia,ja rano vstavam do roboty,potrebujem sa vyspat a nemame nic pod zub !! otocila som sa a sla spat :D behom 15 minut bol byt prazdny a urazeny priatel spal na gauci,takze som sa velmi dobre vyspala,lebo mi nikto nechrnel za uchom :DDD
inak keby mi to priatel oznamil,tak som velmi pohostinna osobka a este aj sama si navarim a upecem :P este som nestretla navstevu,ktora by odchadzala nespokojna :D

Sejla

ajajaja presne tak :D Aisha5 tiež pravda! mamnervy ten tvoj chlap je dosť debil:) Ty by si mala byť v ich dome hosťom a mali by ťa rešpektovať, nie brať ako bábiku, krotú chytia za hlavu, položia tam, kde ju chcú mať, lusknu prstom a ona ich začne obsluhovať, akože fakt prečo mu to rovno takto nepovieš? Nehovorím, že by si tam mala hrať princeznu, ale v prvom rade oni by sa mali správať slušne a potom ty ukážeš, že vieš aj pomôcť, aj byť v spoločnosti - aj to len keď sa tebe chce, nie hoci kedy o desiatej večer a neohlásene.

ajajaja

skor by som sa zamyslala nie nad tym,ze nevie pochopit,preco nevysla z izby a bolo jej blbe tam byt, ale preco do kelu si zmyslel ,ze ma obsluzit v cudzom dome necakanu(jeho) navstevu o 10 vecer?...

Aisha5

No ja som taka ista, ale moj muz to chape a respektuje to. Do nicoho ma nenuti... Tvoj priatel je teraz velky frajer, lebo je medzi svojimi a v prostredi, v ktorom vyrastal a citi sa bezpecne. To by som chcela vidiet jeho na tvojom mieste a medzi cudzimi ludmi, ci by bol taky super otvoreny, ako to pozaduje po tebe. Pochybujem, ze by sa pred tvojimi susedmi vystieral ako sasek. je cynicky. A kolko ste spolu?

mamnervy

On proste nechape, ze ja som introvert, to neznamena, ze nemam rada spolocnost, ale niekedy nemam naladu ist ani za jeho rodicmi, ani kamaratmi, ked pridu, lezim v posteli, nejdem ani von. Vraj som divna. Ja za to ale nemozem!!! Neznasam sa producirovat pred cudzimi, mam len par najblizsim kamaratov/tiek a tym to hasne, staci ze sa psychicky unavim v praci s tym kopcom ludi a nie este toto:( Proste nedokazal pochopit ani to, preco s nimi vzdy neranajkujem, no preto, ze milujem svoje sukromie a oni su mi vlastne cudzi?? :(

Aisha5

A urobila si dobre, ze si nevysla k susedom. Chytra holka. Oni totizto na 99% prisli tam, lebo vedeli, ze si tam ty, tak ta prisli okuknut. Tym, ze si nevysla von, tak odisli s dlhym nosom. :) Dobre im tak. Nech sa kazdy stara iba do svojho sukromia. A prist na navstevu o 10 vecer? To sa nehanbia?