Partner je mamickin maznacik a uz mam toho dost

Príspevok v téme: Partner je mamickin maznacik a uz mam toho dost
mamnervy

Ma 26 a este nikdy si snad neopral, mamicka za nim chodi o 9 vecer do izby, ci nie je hladny a nosi mu kakao a podobne a on ani neuvazuje, ze by sa odstahoval! Vraj ja mam byvat tam, alebo si chce postavit dom 5minut od ich, akoze coo? Chyba mi sukromie! Ona nie je zla, ale naposledy sme mali hadku(prvu po 9mesiacoch) a ona mu povedala, ze nejak skoro na taku hlucnu hadku! Ako riadne nervy mam uz nanho. Ja som samostatna od 18 a nie som zvyknuta, aby ma niekto obskakoval, doma ma kazdy den navarene ine a ja mam pocit, ze sa boji osamostatnit, lebo nakolko robim od rana do vecera, ja mu vyvarat nemienim!! To uz taky ostane?? Mamicke pri zadku(alebo 5min od neho) cely zivot??

karlicka

utekaj od neho,takého ako tvoj mám doma už 30 rokov a doeraz behá furt za mamickou,nemá odstrihnutý pupočník !!!

ms.x

myslim, ze muzi byvaju nachylnejsi k takemuto vzorcu spravania (vztah matka - syn). niekde som citala ze v takomto pripade treba velmi jasne vyjadrit svoju nespokojnost. povedala si mu priamo, ze ti to vadi a co konkretne ta rozculuje? vo vacsine pripadov sa ale postoj nezmeni. este otazka, preco nemienis varit? ked budete mat rodinu, zmeni sa to? preco chces s nim byvat, iba kvoli jeho mame?

mamnervy

aby sa posunul v zivote dalej?? mne bolo tiez dobre doma, ale chcem na sebe makat a to pri mamickinej sukni nejde?? inak mas pravdu - preco by to menil, naco starosti navyse, musel by navarit a upratat aj on, lebo pracujeme rovnako dlho a ja nemienim z jednej sichty prist do druhej. zacinam si mysliet, ze zivot bez chlapa je lepsi!!