Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maturita

Soni22

Z písomnej časti angliny to je v pohode, len musíš dobre počúvať, ale aj nejakú tú slovnú zásobu mať, a tento rok bol sloh úplne malina. To dal hádam každý! No zo SJL ani nehovorím. Otázky - no comment. Niektoré tam boli, že aká je to veta, napr. podraďovacia, priraďovacia a pod. tak to sa treba naučiť, ale ako otázky ku textom - tam nejde o to textu porozumieť, tento rok to bolo o tom, či vieš, na čo tí, čo to vymysleli, myslia, a čo považujú za správne.

ajajaja

klud, ja som sa na taku pisomnu zo sj ani neucila...tam to nie je ani tak o vedomostiach ako skor o tom,ci sa dovtipis, co sa vlastne pytaju :D kazdy rok sa to kritizuje,ze su nejednoznacne formulovane otazky aj odpovede....jednoducho ti staci,ked sa budes normalne ucit to co cez rok beriete...skoro to iste plati aj o angline, ale tam odporucam aj nejake to samostudium na gramatiku .

Soni22

Ja som tento rok maturovala zo SJL, ANJ a EKO. Anglinu sme sa učili počas celého šk. roka, myslím, že ti dajú témy a podľa nich budeš rozprávať a odpovedať na otázky. A zo SJL my sme mali v otázkach aj ukážky, ktoré nám pomohli a xyz autorov a diela, ktoré sme od nich "čítali" sme museli vedieť ako básničky porozprávať obsahy. :) Som rada, že to už mám za sebou

ShaulaThalit

No ty kokos, ty máš nejako posunutý časový interval :-D. 9 mesiacov do maturity a ty hovoríš že o chvíľu? :-D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Maturita - Fórum - ZDRAVIE.sk