Antikoncepcia

sawovka5

ahotje, môžte mi pomôlcť?beriem Beralu, a ked budem mať po tej 7 dnovej pauza a na 8,den začnem brať tabletku už bude mať hned učinok?budeme môcť mať už nechránený stik?alebo budem musieť zase čakať týžden??prosím poradte, ja som začiatočníčka:)

mika

mne žiadnu prehliadku kvôli antikoncepcii nerobil len mi zobral krv či nemám nejaký hormonálny problém a bolo. Veď sa toľko neboj.

nelca

to lulka58,
v prvy tyzden brania antikoncepcie treba este pouzit aj inu ochranu ako napr. kondom. Potom uz je to zarucene bezpecne aj bez neho. Vela stastia!

lole

pre lulka58-mohla si mat nechraneny sex uz v prvy den. Inak vsetky infosky su v bribalovom letaku.
pre narajku-pri predpisani antikoncepcie staci len zobrat krv, ale ak si u gynekologa nebola dlhsi cas, tak ta urcite aj vysetri (mal by aj prsia) a ak ti este nerobili vyter z krcka maternice, tak by ti mal urobit aj ten, vramci prevencie rakoviny krcka maternice - to by sa malo robit pravidelne v urcitych intervaloch.

lulka58

mam otazocku...prwy krat som zacala uziwat ANTIKONCEPCIU teraz 9.5.2006..kedy mozem mat uz SEX bez oxrany? DAKUJEM.... :-)

sawovka5

ahojte, dala som si predpísať antikon.a predpísala mi Belaru, aké s nou máte skusenosti??dakujem ak sa vyjadríte:)

kai

No ja mam super lekara,kt.si vsetky zeny chvalia.Ked som chcela antikoncepciu,len som tam prisla a povedala mu to.On sa ma len vypytoval,iba ma pozrel a predpisal mi ju.Ziadny vyter,ziadny odber krvy,nic.Aj to ked ma pozrel vobec nebolelo,nicoho sa neboj.Ale brat som ju prestala lebo zvysuje vyskyt rakoviny prsnika a tiez nemozes fajcit.Inak je to super vec a citila som sa maximalne bezpecne.

....

vyter sa bezne pri prehliadke nerobi, pokial nemas nejaky problem, ako to uz niekto pisal. Naozaj sa nemas coho bat. Jedine co by ti mali spravit je odber krvi na pecenove testy. Pises tu stale o vyteri, pokial mas nejaky problem je lepsie riesit ho teraz a neboli to, nie je to prijemne, ale prezilo to tisicky zien pred tebou a prezijes to aj ty.

MI

NARAJKA, PROSIM TA, UZ STACI PISAT STALE TO ISTE DOOKOLA. PO PRVE, KAZDY DOKTOR MA SVOJE POSTUPY, CO SOM UZ NAPISALA, TAKZE TI NIKTO NENAPISE PRESNY POSTUP. PO DRUHE, LEKAR TI NIKDY NEMOZE SPRAVIT NIECO, S CIM NESUHLASIS. TAKZE MU JEDNODUCHO POVIES, ZE VYTER NECHCES. A HLAVNE - KVOLI TVOJMU ZDRAVIU BY SI SI HO SPRAVIT MALA!!!