Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem odísť do zahraničia

DzanaFX

Dikes, ja si tu tak pomaly kolabujem...A v hlave vytváram modelové situácie :-DDDDDDDD Hello I am Džana :-DDDDDDDDDDDD

DzanaFX

0vecka nemám nič, proste idem robiť, robíte vedu furt :-D

kfk tam kde idem ja je výplata týždenne, neboj všetko riešim, ja nie som sprostá, že pôjdem do jamy levovej, najprv 2x meriam a potom režem a keďže idem od 1.9., všetci študenti už by mali byť doma...:-)

0vecka

este slecna nepovedala ze co chce robit a ci sa niecomu rozumie... ak ma nejaku specializaciu tak je mozne ze ju aj budu prehovarat slubovat a neviem co aby k nim isla robit... ale typujem ze nema...

kfkd

moja, ja tu v londyne zijem.. nie v kazdej praci mas vyplatu tyzdenne/dvojtyzdenne. a nie vsetci ludia sem chodia cez agentury. teraz je vsade v zahranici malo prace, kedze je leto a vsade su sami studenti a nvm kto kazdy kto si sem pride privyrobit. najst si pracu nieje vobec jednoduche hlavne bez komunikativnej anglictiny. ine je ak mas pracu dopredu zabezpecenu, aj ked je rozdiel ak pracu zabezpeci agentura a znamy bez toho aby sa s tebou vobec zamestnavatel rozpraval

DzanaFX

kfk,,,pokiaľ viem všetci cez agentúry chodia a nikto ich nikdy nevidel a výplatu dostanem po dvoch týždňoch, nakoľko v anglicku sa platí výplata týždenne, pozadu...Pripadáš mi, ako keby si o tom nič nevedel a ideš mi tu kázať, ja som si všetko pozisťovala a on to zvládol a ako, to už Ty nemusíš riešiť :-) a keď to vie on, ukáže to aj mne :-)

kfkdjgg

uvedom si, ze ked aj by si prisla do angoicka a hjed nastupila do prace, tak vyplatu by si videla asi o mesiac. do vtedy musis kat vsetko zaplatene. ubytko,cestovanie,jedlo atd. neviem ako to tvoj kamos zvladol s 300 librami.. a nvm si predstavit co za pracu ti vie vybavit, bez toho aby ta zamestnavatel videl, nieco o tebe vedel a pocul tvoju aj

therock

Moze byt aj tak thenk za upozornenie, tiez sa mi to.nepozdavalo platit dopredu 295 + cesta haha ze mikrobusom to co je?:) ..nehovorim,ze by som hned siel, len som to tu dal tiez ako reklamu vonajucu podvrhom ,..a dzana je dobre ked mas dakoho vonku kto to tam pozna a ako to chodi..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem odísť do zahraničia - Fórum - ZDRAVIE.sk