Program na upravu fotiek

kejla

nejak takto to myslim
dufam ze ten link pojde
advanced.aviary.com

skusala som aj co radil adam ale nevydalo
ale dakujem vsetkym
zewa vdaka, ale ta foto co chcem tak prerobit je taka intimnejsia

system

AdamKrt: takto by to slo vo photoshope ale zbytocne zlozite ;) V Adobe Lightroom je nato jediny posuvnik. Ak by si chcela napr farebne len vlasy, vystrihovalo by sa to dost obtiazne nie ? takze taky sposob je blby.
kejla: z ciernobielej fotky farebnu nespravis, musela by si colorizovat a aj to nebude dokonale a je to zbytocne zlozite. preto radsej fotit farebne, z farebnej fotky spravis ciernobielu vzdy, a este si mozes kazdu farbu zvyraznit, alebo doladit viacero detaiov nez na ciernobielej ;)

AdamKrt

Staci mat farebnu a ciernobielu fotku, inak identicke. Z farebnej orezes co potrebujes a das to na identicke miesto na ciernobielej.

kejla

prosim a nepoznate niekto program, kde si upravim napr. ciernobielu forku tak, aby som na nej zvyraznila len pery na cerveno, alebo nejaky kus oblecenia bol farebny.. na ciernobielej fotke.. dakujem

AdamKrt

Da sa to rozne. Uz aj v samotnom Windowse je aplikacia mspaint.exe

Alebo pouzit nieco ine, trebars freeware prehliadac a editor PhotoScape

www.photoscape.org

system

tak vo photoshope to spravis urcite najlepsie ;) potom su programceky na upravu fotiek kde len nastavujes rozne filtre efekty, kontrast, jas, doostrujes, rozostrujes, menis farby a pod. takym je napr. lightroom ;) Davaj pozor na velkost, ak tu fotku zmensis tak aby si ju pekne videla na PC, bude mat rozlisenie asi take ze ak ju vytlacis bude to hrozne kockate :P .... ak si nevies dat rady a ches to mat aj tak spravene, su na nete rozne graficke fora kde sa zaregistrujes napises tam prosbu a mozno sa niekto najde kto by ti stym pomohol, i ked mozno nie celkom za darmo, ale urcite za menej nez v nejakej reklamnej agenture ;) Ak by si mala fakt velky problem mozem ti stym pomost ak chces a ak budem mat cas. V adobe uz nejaky ten cas robim ;) staci napisat email alebo ICQ a ozvem sa. GL

malickaaaaa

zewa dakujem, len ja to dako neviem cez word...
chcem upravit fotku na svadobne oznamko a neviem ako... :(
Pamatam si v skole ako sme robili, len nepamatam az tak dobre aby som to teraz vedela urobit :(