Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Postrach Klenova,nie!

Príspevok v téme: Postrach Klenova,nie!
nadejka

Nakolko urcity cas absolvujem s manzelom chemoterapie,pocuvam od okolia ako to mozem zvladat,chodit do takeho prastredia.Ano je to tazke,ale nechcem povedat,ze tam rada chodim,ale som prave klenovej povdacna,ze dali do takeho stavu mojho manzela v akom je aj ked nemame nic vyhrate,vazim si vsetkych lekarov,sestricky,ktori su nielen vo svojom odbore spicky,ale su neskutocne mili,to sa tak malo dnes vidi.Ked sa povie onkologia,chemoterapia,kazdi spozornie,odsudzuje chemosku. Ja netvrdim,ze je to nieco uzasne,ale prave ta niekedy rozhoduje o zivote pacienta. Lekarka svojou liecbou postavila manzela na nohy.Prave ona nam dava silu bojovat,nevzdavat sa.Taki uzasni su vsetci lekari na Klenovej,preto chcem povzbudit aj novych pacientov,aby svojmu lekarovi verili,su to spicky,najdete si tam priatelov a tie chemosky sa stanu pre vas prijatelnejsie a prestanete vnimat kde ste.Rakovina si nevybera,ci je to sportovec,vegetarian,mladi, stari je to smutne,nespravodlive,ale vzdy treba verit.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Postrach Klenova,nie! - Fórum - ZDRAVIE.sk