Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sex na jednu noc

Summer

tak zazila som to aj ja lenze som bola kadejaka pri tom co znamena ze alkohol narobil svoje:)...nebolo to zle jasne sak ked daku vec robite prvy krat vzdy je super vzrusujuca...ale normalny sex s niekym kto za to stoji je urcite podla mna lepsi..

mimka

Ja som mala jednu taku skusenost a ak mam hovorit za seba, tak jedna skusenost mi stacila. Som rada ze som to vyskusala, aspon viem, ze mna taketo lasky na jednu noc vobec nepritahuju. Neda sa to porovnat so sexom s partnerom, ku ktoremu nieco citis.

luba

Ja som nemala nikdy sex na jednu noc a som už vydatá a ani my to nikdy nechýbalo neišla by som s niekým koho nemilujem a on by nemiloval mňa.to je môj názor na vec.Zdravím

smobi

ja som to nezazila a snad ani nezazijem, uz som vydata. moj mal take na jednu noc a ja z toho nemam neviem aky pocit, skor je to problem, ked si zacnem predstavovat ake to s nimi asi bolo... neprajem nikomu

marCOS

a hlavne je to dobre ze sa pri kazdom nieco nove naucis,,,a potom ked stretnes toho praveho thak to budem super,,,to je tutovka,,,a s tym bozkavanim,,,thak ako mal som baby ktore ma oslintali ale aj baby ktore ma neoslintali,,,ja neoslintavam,,,je to setko o tom ako dobre ti to ide,,,,ak si v tom dobra a narabas jazykom a ustami spravne thak by nemal byt nikto oslintany:))

marCOS

thak ja som to zazil,,,a nevydim v tom nic zle,,,ludia potrebuju sex,,,treba si uzivat kym sme mladi,,,a ak nemame niekoho ineho thak preco nie;))

lulu18

Mozem sa vam chalani a baby nieco opytat?ked sa bozkavate stym druhym pohlavym tak neslinite trochu?ze mate az mokre pod ustami a nad ustami?lebo ja ked sa bozkavam s chalanom tak neviem ci to ja slinim alebo je to normalne ze to vsetci co sa bozkavaju tak maju mokre nad hornou aj dolnou perou alebo mate sucho?prosim odpovecte,chcem to vediet vazne

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sex na jednu noc - Fórum - ZDRAVIE.sk