Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

6 ľudí v 3-izbovom byte

lienocka2

Ak nie je iné východisko, tak sa podľa mňa na to dá zvyknúť. A podľa mňa sa to dá porovnať s intrákom, oboje má svoje výhody aj nevýhody. A predsa niekde bývať musíte. A samostatné podnájmy sú drahé.

iav

Žila som, prežila som a bolo nám fajn :-) Žiadne vážne konflikty a ponorky sa nekonali, skôr bola sranda.

Ale záleží vždy od konkrétnych ľudí, ich denných režimov (človek, ktorý vstáva o 6:00 do práce asi neocení, ak niekto bude do rána hrať hry na PC alebo poriadať párty). A takisto od veľkosti bytu a rozloženia osôb (pri 2+2+2 musíš počítať s tým, že sa nebudeš mať kam odpratať z izby, keď bude potreba).

A čo sa týka mňa, bolo to lepšie ako intrák, pretože som sa o záchod, kúpelňu a kuchyňu nedelila s celým poschodím, ale len s 5 ľudmi :-D

mrtvolka

ze super, ale uz by som tak nebyvala :-D
Da sa to zvladnut, ked je clovek mlady, bez zavazkov a pod. Ako studentka by som to super zvladla, ale cim je clovek starsi, tym horsie...

Blondula

pred 12 rokmi ked som prvy krat prisla do wiedne,tak sme v 3 izbovom byte byvali 9 dospelych ludi a male decko :D takze 6 ludi je paradicka :DDD ale v skupinovom byvani by som uz nikdy nebyvala !!

0vecka

ja by som asi dlho nevydrzal a ani ti ludia so mnou ale poznam takych.... zalezi na povahach... ale asi sa skor ci neskor strasne pohdaju ale potom zase udobria...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

6 ľudí v 3-izbovom byte - Fórum - ZDRAVIE.sk