Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nenavidim manžela

Príspevok v téme: Nenavidim manžela
araz

ja ani neviem prečo s nim som,mám chut ho kopnut do riti a poslat k mamičke,je to taký debil nemožný nič nevie urobiť,máme už tretí den pokazený poondiaty vypinac v kupelni a tri dni rozpráva stále dookola,že on to nevie opravit a nech si to opravi ten kto to pokazil,len sa s ním hadam kvoli takýmto hlupostiam,potom som stale v strese, plačem,poprosila som švagra jeho brata a to je to iste, len slubuje už tretí den,že príde a vždy má nejaké argumenty prečo nemá čas,nenavidím takýchto ludí,ja ked ma niekto o nieco poprosi bud poviem nie alebo ano a idem to urobit a nebudem nic stale odsuvat,zajtra zavolam na byt.druzstvo,snad mi to niketo príde opravit aj ked sa asi bude divit,že otravujem s takou blbostou,vascinu svojho života lutujem,že som sa vobec vydala

uuuooo

presne, neprosikat, neplakat, nenervacit sa. rozmyslaj ako emancipovana zena. ma svoje povinnosti, neplni si ich? tak mu to oplat rovnako. ako budes vychovavat dieta, tiez prosenim a presviedcanim? nie, to by si daleko nezasla. chlap je velke decko, treba nanho pouzivat cukor a bic:) ak nezaberie cukor,pouzi bic (rozumej trest). ak nezaberie nic, posli ho do kelu, taky chlap je len na ostaru. a nestazuj sa, sama si si ho vybrala, mozes ho sama aj opustit. stazovanie sa nepomaha, len si vylejes srdce ale nic sa nevyriesi. to je zensky pristup. treba konat, to je muzsky pristup. ale spravna zena si na rozdiel od chlapa konanie najprv premysli :D

vetrona

ja vas zeny nechapem....chlap, to je tak skvely objekt na tryznenie!! a vy sa len stazujete alebo nic neriesite... Pokazeny vypinac? Voilá, zrazu pokazena telka.... ake prosenie o opravu vypinaca? Raz staci. Akonahle to nie je opravene alebo mi nebude predlozeny dostatocny argument preco to nie je a co s tym mieni urobit tak rovnaky pristup zvolim k mojim ,,povinnostiam,,. moj muz je uz vycviceny, funguje u nas vsetko. z mojej strany sa nestane aby nemal navarene, z jeho strany vsetko mame vzdy funkcne.aj ked nieco sam nevie opravit tak si zavola kamaratov, pripadne odbornika.
naucila som si ho takto:
- nedokoncil poriadne schody.... takze na obed dostal nedovarene maso s nedovarenou ryzou.
- nie a nie mi vykopat stary strom - nebol dovtedy ziadny sex...
naucila som si ho a ide nam to uz 16 rokov bez problemov.

araz

Nie je a asi ani nebude,kaslem na to nemienim si nicit zdravie,je mi to jedno nech sa nesvieti, mame tichu domacnost :-)

araz

vobec sa nejdem rozvadzat,len ma stve pristup toho mojho chlapa a to nie je len vypinac,ktorý ma vytočil to je kopa denných iných veci,ktoré takto ignoruje a sa to stupnuje a lezie mi to na nervy,ak by som bola sama pristupim k veci samozrejme uplne inak niekoho porposim, zozeniem,ale ak mam chlapa doma cakam od neho pomoc a ak nie je schopný to urobit, tak aspon taký pristup,že ved dobre ja to nejako zariadim

inulienka36

Boooože mať tvoje starosti sorry, ale kvôli vypínaču sa rozvádzať? kolko si vydatá? a neboj ak príde dieťatko (ak ho ešte nemáš)tak ťa vytočia aj iné veci. Jednoducho si to vyrieš bez neho ak nie je schopný vymeniť jednú banálnu vec.

doubledog

mas fakt cudneho muza.
ze to nevie, je jedna vec, nie kazdy je sikovny, ale ze na to uplne kasle, to je nieco uplne ine.

radkaaa

musis to tak brat ze nie vsetci muzi su technicke typy
moja mama a otec maju napriklad vyborne manzelstvo, priam ukazkove a pritom otec je technicke drevo, nikdy v zivote nic neopravil, ale ma ine prednosti a tych je teda neurekom..ale mamaa mu to samozrejme nebude vycitat ked vie ze na to nema hlavu
je to o vzajomnych kompromisoch a tolerancii

aj ked on povie ze to urobi, ty vies ze to neurobi, preto je nezmyselne to od neho ocakavat a trapit sa preto, vezmi to ako fakt a urob to sama alebo to zver niekomu inemu

sweater*

araz ma pravdu, uplne chapem ten pohlad zo zenskej strany, chlap ma byt chlap a ne take neschopne lenive tutko akych je dneska po prdeli vela... keby som ja mal vyrast na takeho muza ani by som nedovolil ziadnej zene so mnou randit tak by som sa hanbil aky som neschopak

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nenavidim manžela - Fórum - ZDRAVIE.sk