Nenavidim manžela

Príspevok v téme: Nenavidim manžela
araz

ja ani neviem prečo s nim som,mám chut ho kopnut do riti a poslat k mamičke,je to taký debil nemožný nič nevie urobiť,máme už tretí den pokazený poondiaty vypinac v kupelni a tri dni rozpráva stále dookola,že on to nevie opravit a nech si to opravi ten kto to pokazil,len sa s ním hadam kvoli takýmto hlupostiam,potom som stale v strese, plačem,poprosila som švagra jeho brata a to je to iste, len slubuje už tretí den,že príde a vždy má nejaké argumenty prečo nemá čas,nenavidím takýchto ludí,ja ked ma niekto o nieco poprosi bud poviem nie alebo ano a idem to urobit a nebudem nic stale odsuvat,zajtra zavolam na byt.druzstvo,snad mi to niketo príde opravit aj ked sa asi bude divit,že otravujem s takou blbostou,vascinu svojho života lutujem,že som sa vobec vydala

jojojoj

a co by si robila keby si bola sama bez muza? tak ked to nevie tak to nevie, zavolaj si odbornika. neviem ako to vyriesis tym ze sa budes rozculovat, z toho sa vypinac neopravi. a ked mu nosis jest pod nos, to je tvoj problem. ked si myslis ze je neschopny tak sa nanho vykasli. nechapem naco sa rozculujes.

araz

jojojo
ano kvoli tomu ho nenavidim a vobec nie som nervna matka a deti mam som uplne normalna , len ma vytaca ta jeho arogancia namiesto toho,aby povedal,že ked to nevie,že to nejako vyrieši, tak na to kašle a sedi s vylozenými nohami u telky?ja si mam opravit sama vypinac???ja nie som elektrikár,a ten chlap čo ma sediet len pred telkou alebo pocitacom a ja mu mam este naservirujem jedlo pod nos a pomasirujem nohy?to ako keby som tebe, keby si nevedel varit povedala, aby si navaril svieckovu s knedalmi....

jojojo

a to kvoli tomu ho nenavidis, kvoli vypinacu? sak ho oprav ty, ked mas z toho take nervy. je tam toho...to takto vyvadzas pri kazdej blbosti? asi nemas este deti, ci hej? lebo mat taku nervnu matku, no dakujem.

Blondula

ja by som sa v tom sprtala uz na druhy den :D sice neviem ci by som to opravila,ale aspon by som to skusila :D ... a nejaky soused ti to nemoze prist pozriet ?? najlepsie ked tvoj stary doma bude,nech sa zahanbi,ze jaky je "darebny" :D ...