Externé štúdium EUBA

Príspevok v téme: Externé štúdium EUBA
fergie1581

Ahojte chcem sa spýtať, či má niekto skúsenosti s externým štúdiom na EUBE??...tento rok by som mala nastúpiť na NHF odbor FBI, ale po odvolaní ma prijali len na externé štúdium bohužial :/ (možno mali voľné miesto aj na denné, ale povedali si, že ma prijmú na externé, že aspoň budú mať peniaze z toho)...prednášky sú aj cez týždeň alebo len cez víkendy??..dúfam že aj cez týždeň..a neviete či sa dá po roku prestúpiť z externého na denné?..ďakujem

pan d.

Teraz este riesim tu pojebanu psychozu, co za Boha nechce odist. Tie pojebane lieky beriem pravidelne, vsak som na nich totalne zavisly, asi mi aj pomahaju, len neviem, ako dlho ich este budem brat, dufam, ze nie do konca zivota.

pan d.

Fakt skvela predstava, nieco vystudovat a robit nieco uplne ine. Pre mna je nastastie nemina konicek, tak v tom budem aj fakt dobry /uz teraz som a to sa nechvalim/, ale vydriem si to sam. Skola ma hovno naucila, okrem slov konjugieren a deklinieren:D Okrem toho uz je tolko prekladatelov, ze za jednu stranu sa berie 5 eur. A co mna dal sialeny pozdravit, aby som si tie peniaze tak vydrel?

pan d.

Myslim, ze po roku sa da, asi o tom rozhoduje dekan alebo tak nejak. Nase VS skoly su vacsinou shity, hovno vas tam naucia. Mna prd naucili, mojho brata detto, tak na co to je dobre, zivime sa niecim uplne inym, ako sme vystudovali.