Priatel, malý penis, rozchod ale Z JEHO STRANY! Pomozte ja ho nechcem stratit!

Príspevok v téme: Priatel, malý penis, rozchod ale Z JEHO STRANY! Pomozte ja ho nechcem stratit!
nikittaaaa

Moj priatel ma malý penis a ide o to, že ťažko sa do mňa dostane, alebo vôbec. Naposledy čo sme boli spolu mi povedal že jeho to už nebaví a videla som na ňom akoby mi chcel povedať aby sme skončili. Ja neviem čo mám urobiť, sú nejaké praktiky, triky alebo niečo čo by nám pomohlo? ja už neviem, nechcem ho stratiť.

nikittaaaa

ale čo mu mám povedať? ked on si nechce svoju chybu pripustit...aj tak ma chce nechať ale neviem ako mu mam povedať že je to take a on s tym nič neurobí..je to ťažký rozhovor..

Nela41

No chce to otvorený rozhovor a skúste si pozrieť aj nejaké polohy, pri ktorých by "nevykĺzol". Je ich dosť, ale treba sa o tom rozprávať a to je najťažšie...

nikittaaaa

napochybach

pred tebou je moj koment v ktorom som napísala miery približne ako má, ked je v klude tak asi 4 centi a ked je vzrušený tak okolo 7-8 centi..ano v sexe mi to robí problém, lebo proste nezostane vomne ak sa do mna aj dostane..furt vykĺzne..

napochybach

čo si mám myslieť pod pojmom malý penis ?to je akože v stoporenom stave malý ?či ?a prečo zrovna je to nejaký extra porblém ?pri sexe ?

nikittaaaa

ja pravdupovediac neviem či je on vôbec vedomý toho že má malého...síce dávnejšie sa priznal ale teraz už to berie ako samozrejmosť..a on na plastiku by sa určite nedal, to ho poznám dosť..ale tak s penisom ktory ma priemer cca 4 centi a ked ho ma vzrušeného alebo ako by som napísala ma cca 7-8 centi neviem či by uspokojil nejakú..

Magy

maly penis je problem sam o sebe. chce to fakt otvoreny rozhovor a zvazovat vsetky alternativy, vratane chir. zakroku. je to bohuzial ako u zien s prsiami. su take, co ich maju prilis male a nebudu stastne a spokojne dovtedy, kym si ich nedaju zvacsit. a odvtedy maju akoby zazrakom vyliecene aj sebavedomie.

nikittaaaaa

veď to že orálne ho uspokojím vždy, ale ja nič z toho nemám..akože dostal sa do mňa ale potom to aj vyšlo von, proste sa vyšmyklo..ja akože neviem čo mám urobiť, lebo ľúbim ho, ale nechcem aby ma opustil..bojim sa že ma zato chce opustiť, aby to skúsil aj s inou :( ale myslím že to by bolo s každou..

veronicka2

tu je asi problem ako uposkojit zenu kedze sa do nej nevie dostat tak ma asi komplex zo seba...tak to vidim ja

rada: skus sa s nim porozpravat ze sa daju veci vynadradit ked sa chce...vzdy je cesta len ju treba najst a porozpravat sa o tom...