Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie s nasogastrickou sondou

valdorf

JUK, prosím ťa vzhľadom k dátumu príspevku, je jasné, že to chudnutie sondou bola len ďalšia kravina na chudnutie, lebo sa to nejako neujalo, posledne sa písalo o tom v roku 2012. Veď to je fakt vrchol blbosti dávkovať si živiny zbytočne cez nos , ked človek vie jesť, Keď už dokážeš nejesť normálnu stravu 10 dní (čo je asi najväčší problém), tak potom asi nerobí problém piť z toho prášku celý deň, nie?. A nie si sama, kto má problémy s nadváhou, ale ver tomu, že podobnými nezmyslami ani zázračnými tabletkymi neschudneš. A na nete je obrovské množstvo diskusií, kde ľudia chudli zdravým spôsobom, len treba pouvažovať čo je reálne aj keď namáhavé, a čo len snaha zarobiť na predaji šmejdov. To, že sa neobžieraš neznamená, že ješ to čo by si mala. Základný repept je úprava stravy doobeda sacharidy, poobede už len zelenina a bielkoviny, vynechať bielu múku a cukor plus pridať pohyb.

Juk

Super rada "xdanielax" od niekoho kto zrejme nikdy nemal problem schudnut. Neobzieram sa a mam aj tak viac kil. Lekari nezistili nic co by svedcilo o hormonalnej nerovnovahe atd. Necudujem sa cloveku, ktory je rovnako zufaly ako ja, ze vyhladava extremy. A clovek ako ty by ho mal skor podporit a dat dobru radu a nie deprimovat a odcudzovat.

Juk

Super rada od niekoho kto zrejme nikdy nemal problem schudnut. Neobzieram sa a mam aj tak viac kil. Lekari nezistili nic co by svedcilo o hormonalnej nerovnovahe atd. Necudujem sa cloveku, ktory je rovnako zufaly ako ja, ze vyhladava extremy. A clovek ako ty by ho mal skor podporit a dat dobru radu a nie deprimovat a odcudzovat.

monika34

a čo ten Nep Diet? tam sa nedáva sonda, ale sa ten roztok pije. A pýtala som sa, či niekto má s tým skúsenosti, nie aký má na to názor.

kukucko

najlepsia na chudnutie je akutna pankreatitida a to najlepsie 4x za sebou - vyskusane, ucinne, i tu sondu si uzijete, schudol som 28 kg ;-)

xdanielax

Ludia ktori toto skusaju sa nedaju nazvat inac, nez hlupakmi. Kludne im to poviem do oci.

uz nevedia co od radosti!

sa spamatajte.
obzierate sa cely zivot a potom toto???

Nie aby ste boli radi, ze mozete jest normalne!
Chod do nemocnice a povedz cloveku, co je na hadickach ze aj ty to chces, dobrovolne, lebo uz nevies co od dobroty len si strcit hadicku do nosa.

POUZIVAJ ROZUM ak nejaky mas!!!!!!!!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudnutie s nasogastrickou sondou - Fórum - ZDRAVIE.sk