Bolesti noh!

Príspevok v téme: Bolesti noh!
Miiiiisulik

Chcela by som sa opytat ci nemate niekto skusenosti s bolestou clenkou,nartou,kolien,laktov a zapesti naraz :((( je to neznesitelna bolest ktora trva cca 2 tyzdne . Na kolenach mam aj cervene flaky ktore velmi bolia ked si ich stlacim:( predtym ako ma to zacali boliet ma 3 krat nieco stiplo pred 2 tyzdnami a este stale to svrbi :( moze to byt zo stipancov alebo z pretazenia nakolko som bola v prahe a velmi dlho som sa tam nachodila :( krvne testy som mala v norme len zrosicku zvyseny zapal som mala :(( mam si ist radsej po antibiotika alebo staci voltaren rapid tablety 50 mg??? Dakujem vopred za vase odpovede

miiiiisulik

bola som samozrejme u lekara a brali mi aj krv a zapal v tele som mala malinko zvyseny, nic katastrofalne a robili mi aj testy na boreliozu ale tie vraj budu az o tyzden vysledky!!! ....inak testy z krvi som mala v poriadku aj biele kervinky a vsetko! bola som aj na pohotovosti u ortopeda a ten ma videl a nepovedal nic taketo len ze to mam asi presilene!!ja uz neviem co mam robit ked nikto nevie co mi je ani ortoped a ani obvodna :-////

kukucko

ano, podla mna je tam zapal v zilach, mozno nejaka bakterialna infekcia, toto musi liecit lekar, moze to dopadnut katastrofalne
Chod s tym k lekarovi !

Ivka 1

Je potrebné znovu zopakovať testy na zápalové parametre v krvi. Lekár však určite naordinuje ATB - preventívne a ďalšia liečba sa bude odvíjať od výsledkov krvného rozboru. V každom prípade však choď k lekárovi , natieranie zvonku nič nerieši, hoci možno zmierni bolesti.