Ziarlim na zeny, ktore mozu nosit mini

Príspevok v téme: Ziarlim na zeny, ktore mozu nosit mini
nestastna1

od narodenia mam na pravej nohe hemangiom, cez cele stehno az po koleno.pomoc lekarov som uz vzdala, je to neoperovatelne, vraj ani laserom sa to neda odstranit, mozno tak v amerike:( odmalicka mam kvoli tomu komplexy, prezliekat sa na telesnej bol horor, suknu som nemala cele roky, kupalisko vylucene, raz som to skusila a tie pohlady mi sposobovali len uzkost.nikam nechodim, zacinam byt kvoli tomu hnusna aj na priatela, ktory tvrdi, ze mu to nevadi, ale po pekne babe v mini sa rad pozrie.nenavidim seba a prenasam to na neho, vycitam mu, ze nech si najde taku, ziarlim nehorazne na vsetky tie baby, ktore sa mozu promenadovat v kratkej sukni.ako sa mam s tym vyrovnat??? cele roky kvoli tomu len trpim, nenavidim svoj zivot

popocatepetl

Zuzana, ozaj to nemusi byť tým handicapom. Že sa niekomu pacis lebo si pekná ti este nezaručí dobrý vzťah. Poznám dievča, nepekna, kriva, ma astmu, ale je dobrá, našla si priateľa, uz maju dve deti...ale ten priateľ je typický chlap ktory sa snažil len kým si ju neopustil tehotenstvom, odvtedy vzťah ťahá ona...a toto sa stáva či si pekná alebo nie. Proste nájsť chlapa čo za to stojí je ako hľadať ihlu v kope sena. Tie baby čo nemajú žiadnu napadnú fyzickú vadu to maju ľahšie v tom že maju vyššie sebavedomie, ale tiez väčšinou natrafia na mužov ktorým ide len o jedno. A tych je najviac. Preto máš problém, nie lebo krivas, ale preto že je malo kvalitných mužov.

Maoam

Zuzana, len si este nestretla cloveka, ktory s tym nema problem. Ludi, ktori fakt stoja za to, je na tomto svete malo.
Mozno by ta najskor vedel pochopit a prijat muz, ktory by sam mal nejaky fyz. hendikep. A takych je velmi vela.
Samozrejme by musel mat k tomu patricny charakter a uz nieco odzite.
Nezufaj, viem, ze je to tazke a plne ta chapem. Ale nevidim to ako nemozne.

zuzana k.

zuzana k. - to som ja, čo som písala, že som hendikepovaná a krívam. Takže najprv prišli povzbudivé slová od armana, že ako nevadí ked má niekto nejaký postih. Potom napíše, aj keď nie priamo, že on by s takou babou nechodil. Všetky vaše komenty sú také. Osobne by ste takú babu nechceli. prežila som to. Som fakt pekná, ak stojím alebo sedím, chlapi idú na mne oči nechať. Ale ako náhle urobím dva kroky, odvrátia zrak. Prečo, veď podľa vás, to že niekto kríva nie je problém ??? !!! hmm??

nikdy som neprežila lásku, neviem čo to je držať sa s niekym za ruky a prechádzať sa. Alebo vedľa niekoho zaspávať a ráno sa zobúdzať. Sú to len kecy, že povznes sa nad všetko, len hlupákom by to vadilo. Nie je to pravda. Vadí to každému. Ako mi potom vysvetlíte, že som nikoho nemala na vážny vzťah ? ( sex do toho nepočítajte, naletela som dvom, ktorí ma namotávali a ked sme mali spolu sex a pýtala som sa čo ďalej, odpovedali, že by sa takto chceli stretávať aj ďalej ale nič viac )
Som zábavná, milá, dá sa so mnou porozprávať, rada sa smejem, mám VŠ, vlastný byt, auto, a napriek tomu som nenašla toho pravého. A zmierila som sa s myšlienkou, že už ani nenájdem.

Tak ako ?? menili by ste ?? ved možno vy by ste sa povzniesli nad tým..aj nad pohľadmi ľudí, posmechom detí ...

weird_

:) pripustam, nebola to uplne najstastnejsia formulacia otazky... ale ze si sa chytil zrovna tejto casti a vyhol sa odpovedi ma tiez urcitu vypovednu hodnotu, takze dik ;)

weird_

arman, ja viem co odpises :), ale aj tak sa spytam: chodil by si so zenou, ktora je samostatna, ale dajme tomu vyrazne kriva?! alebo ma iny viditelny handicap?

v lete "nemozete" spolu na kupko, k moru, pri sexe ta podvedome nemusi tak vzrusovat...

arman

Teraz vazne, ako napisala zuzana k., tak vazne to ignorovat nejde. Vlastne, pravda je niekde medzi. Cim vacsi a ocividny handikep clovek ma, tym musi byt vacsia osobnost.
Cim je clovek vacsia osobnost, tym menej mu zalezi, co si myslia ostatni a co robia. Nevadi im ani ocumovanie, ani pohlady. Cim mensia je clovek osobnost, tym viac neisty je vnutri, trapia ho myslienky inych, je lahsie ovplyvnitelni druhymi, stale sa zaobera tym, co si myslia ostatni, aby ho neodsudili... a samozrejme, vadia mu aj pohlady. Z rovnakeho dovodu, sa nevie bez tremy postavit pre kameru televizie, alebo vystupit na zivom vystupeni, a vydat nieco zo svojho vnutra.

Cesty su dve, bud pracovat na svojej osobnosti, co je cesta tazka a dlha, ale vysledok tej cesty je isty. A druha moznost je, sediet skrceny v rohu, nevychadzat, lutovat sa, zavidiet ostatnym, nenavidiet ostatnych, vytvarat si domnienky, ze len preto, ze nemaju ten problem, to maju ostatni jednoduchsie, hrat sa na obet.

Ja osobne som za prvu cestu. A vy?

lost

A potom to vysvetli kriminalnej policii ze "ale pani policajti ja som nevidel tu slevnu v minisukni na priechode pre chodcov"

arman

Keby som bol tvoj priatel a zakazujes mi pozriet sa po peknej babe v minisukni (nie s nou flitrovat, len sa pozriet, ako vyzera), tak by som trval na tom, ze aj ty mas mat zakazane pozerat sa na ne. Ferove, nie?

No a problem by bol vyrieseny. Tym padom by ti tie baby v minisukni nevadili, lebo by si mala zakazane na ne pozerat, cize by si si ich nikdy nevsimla, ze vobec existuju. A ani ja by som sa po nich nepozeral, takze by si ani nemohla ziarlit.

Vyriesene, nie? :-)