Ziarlim na zeny, ktore mozu nosit mini

Príspevok v téme: Ziarlim na zeny, ktore mozu nosit mini
nestastna1

od narodenia mam na pravej nohe hemangiom, cez cele stehno az po koleno.pomoc lekarov som uz vzdala, je to neoperovatelne, vraj ani laserom sa to neda odstranit, mozno tak v amerike:( odmalicka mam kvoli tomu komplexy, prezliekat sa na telesnej bol horor, suknu som nemala cele roky, kupalisko vylucene, raz som to skusila a tie pohlady mi sposobovali len uzkost.nikam nechodim, zacinam byt kvoli tomu hnusna aj na priatela, ktory tvrdi, ze mu to nevadi, ale po pekne babe v mini sa rad pozrie.nenavidim seba a prenasam to na neho, vycitam mu, ze nech si najde taku, ziarlim nehorazne na vsetky tie baby, ktore sa mozu promenadovat v kratkej sukni.ako sa mam s tym vyrovnat??? cele roky kvoli tomu len trpim, nenavidim svoj zivot

Leela333

Minule som videla babu v krátkych nohaviciach a dosť veľkou jazvou cez celé stehno. Vtedy ma napadlo presne to, ako majú niektorí ľudia z jaziev komplexy. A tá baba sa vykašľala na nejaké pohľady a obliekla si, čo sa jej páči. A vyzerala dobre aj napriek jazve :) ..Chápem, že tie pohľady dokážu byť pre teba nepríjemné. Ale nestojí to za to, aby si sa tým trápila celý život. Nos, čo sa ti páči, choď aj na kúpalisko a kašli na to, čo si iní myslia. A ako vidíš, nie všetci ľudia vedia len hlúpo zízať, lebo ti tu napísalo dosť ľudí, čo ťa povzbudzuje. A inak súhlasím, že každý chlap sa občas pozrie aj na inú ženu :D Aj keby si na nohe nič nemala by sa pozeral. A treba si priznať, že aj my ženy sa sem-tam pozrieme po inom chlapovi (len možno nie tak okato :D).

veronicka888

ja mam 20 rokov a viditelne krcove zily,mam z toho hrozne komplexy...ale napriek tomu nosim kratke sukne a sortky cele leto..

nevadiiii

no pozerala som po nete ako to vyzera, ak je to ako na tych obrazkoch, a take velke ako opisujes, tak to ti asi fakt nemusi byt prijemne ked na teba cumia...no kazdy ma nejaky problem zalezi ako sa s tym vyrovnas. ja som mini nenosila lebo mi vadilo ze potom vsetci na mna cumia...slintaju. a teraz uz take pekne nohy nemam tak ich mozem vytiahnut:) stale som nosila nohavice ...no vidis a ty by si to chcela naopak, tak daj si dlhsiu suknu, ved ak sa vies pekne obliect, co je dolezite ci ti niekto vidi nohy. a raz ti to mozno bude jedno a pojdes von aj v kratkej sukni. lebo sa dokazes akceptovat aj s chybami a pohlady inych budes ignorovat.
raz tu pisalo jedno dievca ze sa hanbi ist von v sukni lebo ma moc chude nohy, a dala aj fotku, pekne nohy, a hanbila sa...vidis kazdy nieco ma, je to v hlave.

nevadiiii

ludia pozeraju lebo su zvedavi, a co ma byt...nech pozeraju. ja mam po nohach zily, s tym nic nespravim, rokmi sa to bude zhorsovat, ale staci prekonat ostych, vies ake vselijake skarede maju ludia nohy a co teraz...a nielen starsi, aj mlade baby, ta celulitida, obezita a stve ich to? nie a pritom s tym sa da nieco robit. nerob si tazku hlavu z takych veci. aspon si ina:) a priatel bude pozerat po inych, ak je taka povaha, s tym nemas ty nic spolocne, pozeral by aj keby si nemala flak na nohe.

zuzi74

takze takto, ja nemam ani hemangiom na nohe a nikdy som nemala na sebe minisuknu...mam strasne chude lytka...a tiez kvoli tomu nerada chodim na kupaliska...vlastne nechodim vobec a co...kvoli tomu sa neodstrelim. Frajer mi povie, ze mam najkrajsie nohy na svete a napriek tomu si nemam odvahu obliect kratku suknu...zato ty si urcite oblecies aspon taku pod kolena, ja az po kotniky:-)
A samozrejme, ze sa aj ten moj pozrie po peknej zene v mini...ale ved aj ja sa pozriem po peknom chlapovi.

Jefitto

Ty maš hlavne problemy s psychikou... no tak sa s tym musiš vysporiadať ty vole.
Ty že nenavidiš život? Za to, že maš nejaku debilinu na nohe? A čo ľudia, ktorí majú amputované končatiny a nerobí im problém ísť na kúpalisko... je to všetko len o tom, či všetkych "čumcov" máš v pi, alebo nemáš v pi... takže ich skús mať v pi... a vybavené. Maš priateľa, tak jaky problem? Trapia ťa ešte iné problémy?

Poznal som týpka, ktorý má naozaj dlhého chuja... pod pojmom naozaj myslím viac ako 30 cm... a ti hovorím, že na neho čumeli aj chlapi v sprche na kupalisku a on to mal v pi... no jaký problém? Všetko je len o tom, ako sa ty na to pozrieš. V dnešnej dobe takmer neexistuje človek, ktorý by nemal zdravotný problém. Takže hlavu hore a ideš ;)

Dadula56

nestastna, mozno, ze to pre teba budu len prazdne slova, ale ludia su jednoducho taki. Cumia na vsetko, co sa len trocha vymyka, najma zboznujem, ked si pritom zabudnu zavriet papulu. Minule som bola v buse so slecnou s vitiligom, civelo tam na nu zopar kretaur, akoby bola zonglujuci simpanz na jednokolke. Nepochopim, v zivote to nepochopim, ze sa niekto nedokaze diskretne pokuknut, ked uz teda cumiet musi. Navyse, staci sa uz len inak obliect, kludne aj do tej minisukne a znova budu cumiet. Ludom jednoducho nevyhovies. Ak tam nebude tvoj hemangiom, najdu si v okoli ineho, na koho budu cumiet. Kazdy inteligentny clovek na to ale cumiet nebude, lebo si je vedomy, ze za to nemozes. Pre hlupu minisuknu sa nesmies trapit, nos dlhsie sukne, ved v nich predsa zena vyzera podla mna ovela viac zensky a distingvovane, elegantne. Tvoj priatel by sa pokukol po peknej babe aj tak, nema to nic spolocne s tym, ze mas tuto nevyhodu. Mozno by ti vedel pomoct psycholog, da sa plne pochopit, ze clovek chce najma to, co nemoze mat. A kazdy mame to svoje "vadne miesto", u teba je bohuzial na ociach a preto ti to nici sebavedomie.

zuzana k.

som hendikepovaná, prekonala som DMO a krívam. Na nohe mi nenarástol 4 prst a preo sa mi palce skrivili. Čo je podľa teba horšie ? moja choroba alebo tvoja? ak chceš rada sa vymením :))

teraz vážne: nikdy som nemala sukňu, nikdy som nemala šľapky a sandáliky, nikdy som nemala plavky a ani som nebola na kupalisku či pri mori ba dokonca ani pri jazere sa kupať.

píšete jej povzbudivé slová ale ja viem sama na sebe aké to je, keď celý život po vás niekto pozerá. Ja ked idem po ulici a kolkokrát sa obzriem, vidím ako sa ludia za mnou otáčajú. a to nekrívam nejak extra. Vraj som pekná 30 ročná baba ( vraj až moc pekná ) a ubíjajú ma slová, že škoda, že také pekné dievča a takáto si..alebo asi pre TO si neni vydatá, inak by sa o teba chlapi bili.
To že sa má autorka na reči a pohľady vykašľať a nevšímať si ich - to napíše len ten, kto nemá viditeľnú fyz. vadu. Nejde to ignorovať, neviete si predstaviť ako sa o to snažím, no nejde to. A je to ešte ťažšie, ak idem s kamarátkou alebo maminou a oni tie vidia tie pohľady. Najmä detí. Ako sa chcú spýtať: mami prečo tá teta tak chodí..a mama ich len trhne a povie - nepozeraj sa..a pritom to všetko počujem a vidím . Závidím zdravím ľuďom, denno denne si už 30 rokov hovorím, ako by som veľmi chcela byť zdravá...

pre autorku : kašli na minisukne a nos nohavice. No booože veľký problém. Teš sa že nič vážnejšie nemáš. A hlavne máš priateľa a to je viac ako si myslíš...

kokolino bia

LOST velmi pekne napisane..ja tiez riesim jednu temu na krotu mi moc ludi nepise...je to banalita_cervenanie kukni do mojej temy dakujem

kokolino bia

viem ze sa nam tu vsetkym lahko hovori co by si mala a nemala urobit...dolezite je ako to citis ty...musis zacat od seba samej,nikto iny ti nepomoze,skus citat psychologicke knihy,nemusis chodit k pschychiatrovi...staci ze budes velmi chciet a najdes v sebe silu ktoru mame vsetci v sebe..to je jedine riesenie,vela stastia