Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prestala som veriť liekom

Príspevok v téme: Prestala som veriť liekom
Janyna

Už neverím liekom.Dostala som sa do štádia,kedy neverím,že nejaký liek,mi pomôže,alebo,nedokážem už užiť žiaden liek.A čím viac chodím na tieto stránky,tým viac netuším,ako sa liečiť.Chodím sem už rok.Odkedy mám problém.Už mi to pripadá tak,že počas života sa môj organizmus z kdečoho dostal a lieky som vždy poctivo brala.Verila som,že lekár mi napísal to,čo bolo najvhodnejšie a to mi pomohlo.A čo ak to bolo tak,že môj organizmus sa z toho vlastne dostal sám a ja som myslela,že to tie lieky .A teraz,keď mi nepomáha žiaden liek,tak pochybujem nad každou tabletkou,ktorú mi lekári predpíšu.Už som spomínala,v iných témach,že mám zápal žalúdka,chronický aj s Helicobacterom.Lieky,nezabrali.Ani proti kyselinám,ani ATB.Uplne iné rady som si našla na tomto fore ohľadom kyselín a liečby.Ja ako laik,som v situácii,že neviem,ako postupovať ďalej.Voľakedy sme nemohli nakuknúť na internet a podeliť sa o rady,ani si prečítať,niečo o konkrétnej chorobe,liekoch,pacientoch a ich úspechoch,či neúspechoch v liečbe,ako sa diagnostikuje nap. v inej krajine,atď.Ďalej netuším,ak sa mi pridružujú k môjmu ochoreniu so žalúdkom ďalšie problémy,napríklad bolesti kíbov,či si môžem dať do toho žalúdka nejaký liek od bolesti.Veď lieky proti bolesti spôsobujú vlastne aj zápal žalúdka.Neurolog napíše lieky,ak od bolesti nespím,dostanem liek na spanie,do toho liek proti kyselinám,ATB,kto by to vlastne mal celé zosúladiť?Obvoďák si len zapíše do karty,čo mi ktorý napísal a je to.JA viem,každý ma svoje zdravie vo svojom rozhodnutí.Neznášam to,keď si prečítam ten príbalový leták a vidím,že to sa vlastne nemá spolu brať,že ak sa berie "to a to",mal by váš lekár sledovať hladinu "toho a toho",pritom nikto nič nesleduje,dožadovať sa toho u lekára nemám v povahe,fakt to pacienta ubíja...Do toho si uvedomíte,že popri pomoci človeku je to vlastne veľký biznis ...Vážim si lekárov,ktorí aj človeku niečo vysvetlia a venujú mu aspoň trochu času,aby z toho nebol vlastne v zmätku.Dúfam,že takí sú...Vážim si aj rady mnohých poradcov na tomto fore,ktorí neúnavne prispievajú svojimi radami,ale som v zmätku.Potrebovala som sa vyrozprávať,lebo sa fakt trápim a štve ma to.

letoleto

www.prvylekar.sk

Precitaj si tuto stranku mozno ti pomoze.
Je dobre pri tvojich problemov upravit stravu-jest iba potraviny ktore vyrovnavaju kyslost zaludka alebo neprekysluju zaludok.

Janyna

Už som sa vyjadrila,že som si uvedomila,čo som napísala,chybu som spravila hlavne v tom nadpise..Nemyslela som tým lieky všeobecne.Zle to naozaj vyznelo.Ale som už tak zneistená,keď držím v ruke tabletku,či ju mám zjesť,alebo nie,že som to v tom momente zrovna takto cítila a napísala...Aj lekár povedal,keď to nepomáha,tak to nejedzte.Viem,že k tomu prispeli aj tieto stránky.A hlavne tá neistota,či mám kyselín málo,alebo veľa.Zrovna v tomto mám problém.Pretože sa u nás predpisujú lieky na žalúdok,len proti kyselinám.Ano pochybnosti som dostala,keď mi to nepomáha a hlavne určité informácie,že to môže byť aj úplne inak s tými kyselinami.Je tu toho veľa...Včera som to písala úplne s bolesťami až do hrdla ,ktoré proste nepovoľuju.Nerozumiem,prečo sa nerobia kultivačnné vyšetrenia aj na tohoto bacila,keď sa ho človek nemôže zbaviť a je realny predpoklad že može robiť problémy.A naozaaaj pocit,keď človek zrazu v ruke drží k raňajkám kôpku drahých,farebných liekov,nieje zrovna povzbudzujúci.A že sa stane,že pacient študuje kombinácie liekov doma a nemá v tom jasno si myslím,že je tiež pravda.Mám mamu,ked sa jej objavila tromboza a začali sme pichať včeličky,mi hovorí,mám pokazený tlakomer,mám pokazený glukomer...Otázka vyznela,nebude to tým,že sa pridal takýto liek?Je to náhoda,alebo máš iné hodnoty pre to ,že je zriedená krv?Diabetologička povie,že to nieje možné,a dávku izulínu sme museli same trochu znížiť,lebo išla stále do glykémie.A aj na tlak.Ale to už je iná téma,ktorú tu rozvíriť nechcem...Určite som sa nechcela dotknúť svedomitých lekárov...,pretože si myslím,že aj u nás takí sú...

RNG

Nuz llek, tu sa k tebe pridam na obranu lekarov, rozhodne ich nemozno hadzat vsetkych do jedneho vreca aj ked takych idealnych a obetavych, ako sa ich snazia media vykreslit je velmi malo.
Ale svedomity lekar nie je ziadna extremna vzacnost, tak ako mas svedomitych instalaterov, opravarov, mechanikov tak najdes aj svedomitych lekarov.
Pre co sa ti zda, ze utocim na lekarov je, lebo tu uvadzam najma nazory skupiny, ktora sa oddelila od ostatnych , lebo poznali, ze mnohokrat pomahaju ine prostriedky nez bezne vyucovane a tlacene medickym priemyslom
Ale aj ked lekar podla mna a malej skupiny inych lekarov pouziva nie priam najlepsie prostriedky, to na 99% nie je jeho vina, ale systemu, monopolu, ktoremu je podriadeny a ktori prisne tresta za vybocenie od konvencnych metod.

Co ma na lekaroch ale casto znervoznuje a pravom, ze za to ze maju v rukach moc doslova nad zivotom a smrtou, mnohi si zacnu namyslat, ze su nadludia a podla toho sa aj spravaju.
To iste plati na politikov, vladnych uradnikov, advokatov a podobne.

"Moc korumpuje a absolutna moc korumpuje absolutne"

llek

To su tie vseobecne vyroky typu - americiania su tucni. Niektori su, ale mnohi nie su. Rovnako je to aj so slovenskymi lekarmi. Nie vsetci su taki, ako si ich opisal

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prestala som veriť liekom - Fórum - ZDRAVIE.sk