Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ja, moj priateľ a moja kamarátka

Príspevok v téme: Ja, moj priateľ a moja kamarátka
asdfg

Dobrý večer chcem sa poradiť. Už som zúfalá, každý mi hovorí, že sa hnevám oprávnene, len oni dvaja akosi nie. Našla som si nového priateľa. Zoznámila som ho celej mojej partii a samozrejme aj mojej blízkej kamarátke. Všetci spolu vychádzame, ale mám pocit, že môj partner a kamarátka spolu akosi viac. Niekedy presuniem našu schôdzku s priateľom na neskorý večer lebo nestíham kôli domácim práca. Priateľ s úsmevom povie, že v poriadku a tým to hasne. Vždy, potom na druhý deň sa mimochodom, len tak medzi rečou dozviem, že kedže som ja nemohla, tak priateľ išiel na kávu, na pivo na cigaretu s mojou najlepšou kamarátkou alebo ju vyváža kade tade keď potrebuje. Stále im to opakujem dookola, že mi to prekáža, že sa cítim odstrčená. A že ja s partnerom máme vzťah a nie priateľ ja a moja kamoška. Už neviem čo mám robiť,priateľ mi povedal, že som asi chorobne žiarlivá. Ale nedávno som sa zase dozvedela, že kamoška bola u priateľa doma a to som dokonca nebola ešte ani ja. Čo si o tom myslíte ?

finet

ahojte,
my sa stalo nieco podobne..s chalanom, s ktorym som chodila 6 rokov sa zrazu zacala stretavat moja (teraz uz byvala) kamaratka, zacala mu volat, pisat no proste vsetko. Na spolocnych akciach sa bavila vylucne iba s nim...a ja som bola ziarliva priatelka, kamaratka co neveri kamaratke...a teraz uz nemam toho priatela a ani tu kamaratku...ale som rada, lebo spravna kamaratka by toto neurobila nikdy ...to robia iba stetky.

Allenkaaaa

Tvoja reakcia je uplne, ale uplne opravnena. Vobec nie si chorobne ziarliva. Nehovorim, ze ked si vo vztahu, tak ty patris tomu cloveku, ten clovek tebe a uz sa nesmiete na nikoho ineho pozriet, to nie....Ale iste medze to musi mat. Pozri, najlepsie bude, ked si s nimi oboma sadnes a nech ti normalne povedia, co je vo veci. Mam pocit, ze on skor cosi citi ku tvojej kamaratke, len hra na obe strany. Keby si sa s nim rozisla, zacne chodit s nou, to ti garantujem. To, ze k nemu chodi domov nie je vobec, ale vobec normalne. Moja rada, nechaj chalana, ktory ta zjavne nelubi a najdi si niekoho, kto sa bude zaujimat len a len o teba. A ked bude medzi vami daka kamoska, urcite s nou nebude chodit tajne von a vodit si ju domov.....Mas na lepsieho

keksikova

On ti dava ultimatum??? Normalne ho mam chut roztrhnut ako hada ! Ty by si mala byt ta co mu nejake ultimatum da.

V celeho toho nemam dobry pocit. Ani s tej "kamosky" lebo tato osoba si ani taky nazov ako kamaratka nezasluzi. Evidentne je jej prednejsi tvoj priatel. A mam pocit, ze priatelovi je prednejsia ona ako ty :-( Mas plne pravo ziarlit, ja by som nezniesla pri mojom muzovi taku kamaratku, ktoru by vyvazal na aute kade tade, chodil s nou na kavicky a neviem co este spolu robia.

Moja kamoska mala tiez takeho chlapa, co mal "kamaratku". Kamoske to vadilo, ale on ju uistoval, ze o nic nejde, az do chvilke ked ho kamoskina sestra s tou babou nacapala ako sa olizuju niekde v bare. Hned ho pobalila a chlapec dostal padaka! A dobre urobila, teraz si uziva s novym priatelom, ktory ju lubi a nepotrebuje este dalsie "kamaratky".

Musis im to zatrhnut, lebo to uz preslo vsetky hranice. Nemam nic proti kamaratstvu zena - muz, ale toto co sa deje tebe je uz trochu vela! Drzim palec.

Kyara

no dievča skončila by som s ním hneď ... a aj s kamoškou ? čo je to za úžasnú kamarátku ? neboj veď ona s ním len spáva , možno ho v tom autíčku na oplátku aj vyfajčí vieš ako kamarát taký rád , nebuď sprostá a kašli na ňho a trošku si vyberaj kamarátky dôkladnejšie nie takéto pofiderné suky

zuzi74

dievcata, ona musi na to sama prist, co ma zac za priatela...mozno on a jej kamaratka su naozaj len dobrymi priatelmi, ale aj to sa casom moze velmi rychlo zmenit...vzajomne sympatie a je to tu...
A to preberanie sukromia s nou by som teda netolerovala.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.