Ja, moj priateľ a moja kamarátka

Príspevok v téme: Ja, moj priateľ a moja kamarátka
asdfg

Dobrý večer chcem sa poradiť. Už som zúfalá, každý mi hovorí, že sa hnevám oprávnene, len oni dvaja akosi nie. Našla som si nového priateľa. Zoznámila som ho celej mojej partii a samozrejme aj mojej blízkej kamarátke. Všetci spolu vychádzame, ale mám pocit, že môj partner a kamarátka spolu akosi viac. Niekedy presuniem našu schôdzku s priateľom na neskorý večer lebo nestíham kôli domácim práca. Priateľ s úsmevom povie, že v poriadku a tým to hasne. Vždy, potom na druhý deň sa mimochodom, len tak medzi rečou dozviem, že kedže som ja nemohla, tak priateľ išiel na kávu, na pivo na cigaretu s mojou najlepšou kamarátkou alebo ju vyváža kade tade keď potrebuje. Stále im to opakujem dookola, že mi to prekáža, že sa cítim odstrčená. A že ja s partnerom máme vzťah a nie priateľ ja a moja kamoška. Už neviem čo mám robiť,priateľ mi povedal, že som asi chorobne žiarlivá. Ale nedávno som sa zase dozvedela, že kamoška bola u priateľa doma a to som dokonca nebola ešte ani ja. Čo si o tom myslíte ?

milli11

blueberry, aj vy ostatne, suhlas. Ona urcite nie je naj kamoska a on urcite nie je ten spravny frajer.

Akurat mam pocit, ze hoci by pred ocami jej frajera s nou flirtoval cely muzsky futbalovy tym, s jej frajerom by to ani nepohlo. Iba by s usmevom povedal, "ze v poriadku".

A ako to vyriesila autorka? Uz poslala oboch do r... alebo ich este riesi?

Zaran

Tomu ty hovoríš kamarátka?Štetka jedna!Byť na tvojom mieste skončím s oboma jak tu už bolo písané ale najprv by som to s konkubínou vybavila ručne-stručne a potom nech hovoria že som chorobne žiarlivá a ten tvoj fešak je tiež poriadny debil!

blueberry1706

Nevidíš to? Používa tvoju kamošku na to, aby sa ti to nepáčilo a aby on bol ako chudáčik, ktorý bol utláčaný, lebo ty si bola žiarlivá! Nakoniec sa on s tebou "bude musieť rozísť", okolie ho bude ľutovať, a za pol roka už bude kamoška chodiť nabúchaná s veľkým bruchom. Ona s láskou pokračuje v preberaní tvojho chlapca (sorry, ale pochybujem že plánujú tvoju tajnú narodeninovú párty). Prestaň byť neaktívna! Ja neviem, choď von s kamarátmi a buď tam dlho do noci... nech nemá chlapec pocit že on si to môže dovoliť a ty nie. Keď sa potvrdia očakávania, vykašli sa na nich. Nakoniec budeš rada, že si sa takých otrasných ľudí zbavila. Veľa šťastia.

milli11

Ja by som na tvojom mieste ukoncila vztahy s oboma. A frajerovi by som este pri rozchode strelila taku poriadnu facku. Chra-pun jeden! ):(((

milli11

Autorka, hoci nikoho z vas nepoznam, az mna to boli a zviera ked toto citam. :((( Vobec nie si ziarliva, skor sa chovas dost tolerantne. Ine zeny by takeho frajera uz nakopali do guli. A ta kamoska, je to vobec kamoska? Existuju totiz iste hranice, ktore sa neprekracuju. Je to nechutne, ako sa k tebe chovaju. Dost pochybujem, ze nic medzi nimi nie je, to by sa chovali uplne inak. Podla mna mas jedno, ci:

- ty teraz ukoncis vztah so svojim frajerom a ukoncis aj priatelstvo s kamoskou.

- alebo ti o nejaky cas oni dvaja oznamia, ze oni spolu chodia.

slnecnica

V mladších časom som mala najlepšieho kamoša-kamaratkynho frajera. ALE, vedela som, kde je hranica, chodili sme von spolu ako partia, keď sme náhodou niekam vybehli sami, tak o tom kamoška vedela (ona bola nekultúrna a my dvaja sme fičali na klubových filmoch a koncertoch), k nim domov by som si len tak nedovolila ísť. Občas mi moja mama dohovárala, že čo sa s ním stále vláčim, že to nieje môj frajer:-)) Nebola som doňho zaľúbená, on do mňa tiež nie, dokázali sme debatovať dlhé hodiny, on mi ukazoval ten chlapský pohľad na život a ja jemu ten...ženský:-))
A moja rada-začni sa kamošiť s jeho kamarátom:-) To je po prvé a po druhé, pohovor si s kamarátkou o tom, či ešte ostanete kamarátky alebo nie

alibi

radikalne to pories bud nejakym ultimatom alebo rozchodom ak slusne dohovaranie nezabera, aby si neskoncila ako hlupana ktoru frajer podvadza s jej kamoskou. je mi z nich zle.

Leela333

Súhlas so sewie, toto by ozajstná najlepšia kamarátka nespravila! Nie si vôbec chorobne žiarlivá, toto by vadilo každej.