Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Staci tolkoto ?

xxxy

zvykla som behávať, ale vždy po 2 týždňoch som s tým musela prestať, lebo som ochorela. Najlepšie sa mi behalo ráno a za 2 týždne sa mi zdalo, že sa niečo upravilo, ale na váhe asi nie. Ale ak máš rada hudbu a tanec a vieš hýbať bokmi, tak si pusti svoju obľúbenú hudbu a začni si doma tancovať, zober činky do ruky a tancuj. Je to super. A stačí ak to budeš robiť cca pol hodinku, ak sa pri tom spotíš. Ja si zvyknem zapojiť aj nejaké osvedčené cviky, čo ma aj bavia. :)

lesan.ka

ahoj,
ja tiez behavam, momentalne sice nijako aktivne, asi raz alebo dva razy do tyzdna, ale ked som chodievala castejsie, nepozorovala som nejaky ubytok na vahe, skor som mala iba pevnejsiu a svalnatejsiu postavu, takze tak ako ti radia aj ostatni, je treba upravit jedalnicek a pridat aj nejaky iny druh pohybu, je leto, krasne pocasie a kopec moznosti, drzim palce :)

Lussy86

Ja som z behu nevidela na sebe žiadne výsledok...akurát že som mala svalnaté stehná.... ak chceš schudnúť rob aj iný šport a uprav si jedálniček...

misassss

ja som robila atletiku 8 rokov..... a nic som neschudla.. lebo som normalne jedla. mala som len svaly.... takze ak chces schudnut musis zapojit aj ine veci,, ako zdrava vyziva a podobne...

jojaefe

uff dakujem :)

neviem si predstavit ze by som mala zabehnut viac, ved len po tom to vzdy umieram :D

a kedy mozem vidiet nejake vysledky ?? :)

m,mlk

Do svojho príspevku si neuviedla nijaké podstatné info. Tvoja otázka je nekonkrétna. Stačí na čo? Koľko chceš schudnúť? Čo iné pre to robíš?
Z tvojho mena usudzujem, že máš problém s "jojo" efektom. To budeš každý deň do konca života behať denne 11 km? Myslíš si, že keď prestaneš a nič iné nebudeš robiť pre udržanie normálnej hmotnosti, tak nepriberieš?
Takže otázka bola, či stačí. Odpoveď je, že nestačí.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Staci tolkoto ? - Fórum - ZDRAVIE.sk