Psychické týranie

Príspevok v téme: Psychické týranie
Mata13579

Ahojte,

prosím vás pomozte mi co mám robit uz som zufala.
Byvaly expriatel ma psychicky tyra,,rozisla som sa s nim pred tromi mesiacmi,,,a vyhrazal sa mi ze ak mu nezostanem rok na sex tak ma zabije,,velmi sa bojim musela som na to pristupit.Vela krat mi uz ublizil,udrel ma par krat,roztrhal mi veci,rozbil mi telefon.Stale sa mi vyhráža bojim sa uz vyjst von..Stale sa mi vyhraza ze ked sa s nim nestretneme nieco mu urobi..A on je toho schopny.Je mi psychicky velmi zle potrebovala by som pomoc.Rodicom som nikdy nic nepovedala velmi sa bojim lebo ony by to urcite riesili ale potom by mozno ublizil aj im,,on je toho schopny lebo par krat uz mal skoro zapis v registri trestov ze niekomu ublizil.Stale dookola opakuje ze ja som mu prisahala ze ho nikdy neopustim a ze teraz som ho oklamala.Ale ja uz nechcem s nim byt,nemilujem ho a ja nedodrzim nieco co som musela prisahat pod vyhrazkami.Uz neviem na co sa mam obratit.Ci na policiu alebo na co.Par dokazov by som mala co mi pisal na facebooku,,ale to je malo ..proste mi robi zo zivota peklo.Volakedy ked sme boli spolu sme sa sem tam aj fotili nahi..A sa mi vyhraza ze uverejni moje fotky atd..Ja uz nevládzem prosim pomozte mi :(

Mata13579

no to som rozmyslala ale ja sa ho uz tak bojim ze mam vypnuty telefon a chcem zmenit cislo,,nechcem s nim ani hovorit,,a dnesna policia myslite ze nieco vybavi?? ved dneska niekto niekoho zabuje a riesi sa to tri roky dobre ze nie :( velmi s abojim uz som na pokraji svojich sil