Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strojček na zuby

Príspevok v téme: Strojček na zuby
katka955

Ahojte

Potrebovala by som strojček, pretože mám predkus, teraz mám 17 rokov, v apríli budem mať 18 ale v apríli 2013 idem do zahraničia na 3-4 mesiace. Čo s tým ? Lebo viem, že so strojčekom sa chodí na kontrolu každy mesiac kde sa ten strojček aj doťahuje. Nemáte niekto s niečim takým skúsenosť ? Je aj nejaké iné riešenie ako len počkať kým sa vrátim zo zahraničia ? Čim skor tym lepšie :/

eva321

No neviem, ja by som sa poradila najprv so zubárkou, že čo a ako, lebo sú rôzne druhy strojčekov, s ktorými sa ani nechodí každý mesiac doťahovať, ale inak ono by sa ani nič nestalo keby sa ten strojček 3-4 mesiace nedotiahol, len by to počkalo na neskôr.

katka955

eva321 : s nikym nemam naplanovane že mi ho budu robiť ale strojček som mala nosiť už davno ked som bola mladšia len som bola hlupa a nechcela som ho ale teraz chcem mať krajšie zuby, k zubarke môžem prisť kedykoľvek dať sa objednať na strojček

majush90 : taketo veci mi radíš zbytočne lebo tu ide prave o tie peniaze, aby som si ten strojček dala ešte pred 18stkou, potom to bude drahe a kebyže mam tie 5000€ ako ty píšeš tak by mi to bolo jedno či si dam strojček pred alebo po 18stke :)

muhhj8

Budem hádať .. Chodíš na hotelovú , či ?? .. PRečo ides preč na tak dlho ? ..Ved pockaj a daj si ho neskor .. Aj tak kym by ti urobila otlačky, rengen .. presiel by pol rok aj viac

majush90

Ja nosím invisalign, a teraz som na 25 dlahe hore a 14 dole a návštevy mám teraz raz za 3 mesiace,dlahy si striedam sama. Netreba to upravovať.. môj doktor(turzo) s tým vraj na Slovensku zacal a ked som zisťovala v BA bol jediný. Iné zubarky,ktoré som nastivila mi vraveli ze to nefunguje,ale vidím absolútny rozdiel a som velmi spokojná.Vidieť to vôbec nieje,len celá liečba ma nakoniec vyjde 4900 EUR CO je oproti klasickému strojceku zvonku za 2000-2500 eur skoro dvojnásobok. Tak sa treba rozhodnúť.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strojček na zuby - Fórum - ZDRAVIE.sk