Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamaratky mi "zakazuju" sukne a opatky

Príspevok v téme: Kamaratky mi "zakazuju" sukne a opatky
aurora666

zakazuju nie je samozrejme ten spravny vyraz...ale priklad-ideme niekam, a kamaratka mi vravi, ale nedavaj si suknu a opatky...alebo mi povedia, ze sa citia hlupo ked som tak oblecena, kym oni maju rifle a tenisky...alebo raz som si vsimla ked som prisla do skoly v sukni a opatkoch, ako jedna prevratila oci...hovoria mi ze po tom po mne furt niekto hladi (co si ja absolutne nevsimam a je mi to jedno)...nenosim to preto aby som putala pozornost, ale preto ze sa mi to proste paci,uz mi dokonca aj povedali ze chalani hovoria ze vyzeram ako k...a, pritom nenosim ziadne vystrihy, ani sukne ledva pod zadok...

redina

Ja toto tiež poznám. Mala som tiež také kamarátky. Píšem mala lebo teraz som už s nimi menej v kontakte. Prispôsobila som sa im vždy ako ty hovoríš. Ale cítila som že to nie som ja. Rada sa nahodím ako ty píšeš, to znamená mám super pocit s vysokých podpätkov, sukne, s pekne upravených nechtov, vlasov, očí a tak. Raz to nevydržíš, lebo to nie si ty. Oni sa pravdepodobne v tvojej blízkosti potom cítia menejcenné, žiarlia na teba. Ale to si nevšímaj, buď egoistická a myslí na to, že to si ty a tak sa cítiš dobre, lebo si spokojná a páčiš sa sama sebe a to je základ!

smajliQa

milli

som bola vcera vonku s troma kamosmi, a zacali sa bavit o tom, ake su blondsky sexy a najkrajsie na svete a neviem co,, vsetky boli neopalene, take no nijake,,,
tak ako som sa mala citit ja- polocernoska ? :D

aurora- zavist! viac nemam co povedat

Joo

aurora ,podla toho co si sem hodila, obliekas sa moc pekne zensky .... mne sa pacia vsetky tri variacie a nemam problem ani s tou poslednou :-P

m,mlk

už to tu bolo napísané, že najlepšie je chodiť v tom, v čom sa človek cíti dobre. samozrejme, každému sa páči niečo iné. ale predsa ľudia by nemali aj od iných očakávať, že budú nosiť to, čo sa páči im samým.
aurora, nos, čo chceš a nerieš hlúposti. ak ani ty kamarátkam nehovoríš, čo by mali oni nosiť, tak nech sa nestarajú oni do toho, čo nosíš ty. ak sa starajú, ich problém.
ja tiež mám okolo seba dievčatá, ktoré sa obliekajú na môj vkus "odvážne", ale nikdy ich nenazývam k**** a podobne. Keď im sa to páči, resp. keď si tým chcú niečo dokázať, tak prosím. Čo je koho do toho, čo kto nosí.

aurora666

touto diskusiou som si samozrejme nechcela zvysovat sebavedomie, ze mi vsetci zavidia a podobne...len ma zaujimalo, co je zle na tom obliekat sa zenskejsie...pred otcom som sa vzdy nejak "hanbila" ze som dievca, ked som zacala nosit podprsenku aj za to som sa hanbila, ked pridem na vikend domov nahodim vytahane teplaky, tricko, vlasy do copu, tak si to aspon v skole nejak "kompenzujem", a prave podla tych reci mi prislo ze jej to zle...

letoleto

Aurora666
kamoska ktora ti to hovori moze byt zavistliva,alebo hovorit to zo srandy./ako si pisala/Alebo este moze byt UPRIMNA a to je na skodu nie len tebe ale aj jej.Ty musis vediet najlepsie ako to mysli ked ti povie ze nemas nosit mini suknu.Mozno ze fakt vypocula nejaky rozhovor o tebe.Ved dnesnej dobe nemusis mat ani mini aby dievca nazvali k...
A chcela mozno ti len pomoct.Tazko radit.
Ty musis posudit ako to mysli a aka je.Ty ju poznas nejlepsie.Niekedy aj UPRIMNOST vyzera ako ZAVIST.

letoleto

No kazdy sa oblieka do takych veci v ktorych sa najlepsie citi.
A keby sa taky ujo obliekol ako 20rocny chalan.Vtedy by nebol na smiech?alebo by bol IN?
Tu len treba byt tolerantny k druhym.Kazda generacia ma iny vkus a ver ze aj generacie pred tebou tie mladsie sa bude raz zabavat na vas ako ste sa obliekali a aka bola moda
Je to len o tolerancii.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kamaratky mi "zakazuju" sukne a opatky - Fórum - ZDRAVIE.sk