Kamaratky mi "zakazuju" sukne a opatky

Príspevok v téme: Kamaratky mi "zakazuju" sukne a opatky
aurora666

zakazuju nie je samozrejme ten spravny vyraz...ale priklad-ideme niekam, a kamaratka mi vravi, ale nedavaj si suknu a opatky...alebo mi povedia, ze sa citia hlupo ked som tak oblecena, kym oni maju rifle a tenisky...alebo raz som si vsimla ked som prisla do skoly v sukni a opatkoch, ako jedna prevratila oci...hovoria mi ze po tom po mne furt niekto hladi (co si ja absolutne nevsimam a je mi to jedno)...nenosim to preto aby som putala pozornost, ale preto ze sa mi to proste paci,uz mi dokonca aj povedali ze chalani hovoria ze vyzeram ako k...a, pritom nenosim ziadne vystrihy, ani sukne ledva pod zadok...

milli11

weird,

vdaka, ony tvar a ruky totiz vidia celorocne a nohy len cez leto, asi preto maju ten sok. :D Ja som si tiez vravela, ze kaslat na nich, ale ked ti to kazde leto pripominaju. Akoby som na tych nohach mala mor alebo co. Ja sa totiz nedokazem opalit, ani pri mori som sa neopalila.

Ja im niekedy aj poviem, ze ja sa cernoskou nechcem stat, ale tvaria sa, akoby toto nepoculi. Iba povedia, ale to nevyzera pekne, vyzera to tak nezdravo... Ale mas pravdu, kaslem na ne. Su to moje nohy a mozem si ich ukazovat ako chcem!

weird_

milli, jasne ze maju pravdu... :D :D cosi?!

dostavas komplimenty od muzov, ty sa citis ok, mas zdrave pekne nohy, tak si nevytvaraj problemy tam, kde nie su.

tym zenskym povedz, ze skandinavske typy su in a ze ty by si zase nechcela byt taka pripecena ako ony :D

a ked uz ide o to, na tvar si zvykli, na ruky tiez, daj im cas a zvyknu si aj na nohy ;)

milli11

Presne, to jej len kamosky povedali, ze vraj poculi od chlapov, ze vyzera ako k... Nie, ze jej to priamo chlapi povedali.

Tiez by som povedala, ze je to len zavist.

Ja mam podobny problem a tiez sa chcem nieco opytat. Ja mam pokozku velmi bielu. Ludia si vsak na moju bielu tvar a biele ruky uz zvykli. Problem je vsak, ked zeny vidia moje biele nohy. Vravia, ci sa nehanbim nosit kratasy, minisuknu s takymi bielymi nohami? Muzi mi vsak nohy chvalia, ze su pekne, k farbe sa nevyjadruju. Ja som tiez spokojna, so svojimi nohami, stihle, ale nie kosticky, pekne rovne. Len ma trochu trapi to, ked mi nejaka zena povie, ze s takymi bielymi nohami je nepekne chodit, ze by som mala nosit iba dlhe veci. Mate nejake tipy, ako ich uzmenit? Alebo maju pravdu?

Magy

aurora, tym co nosis a ako sa prejavujes, sa niekam zaradujes, ci to chces alebo nie. a dane kamaratky su zrejme v inej skupine, maju odlisne predstavy o mode ci trende, takze im do ich partie jednoducho nezapadas. Bohuzial, to je dost casty problem nevyzrelej osobnosti, ze riesi druhych ludi podla siat, vyzoru, mejkapu atd.
Pokial nie si "kostolna mys" ani ta k***a, ako pises, tak na to kasli. Ak sa ty sama citis, v tom co nosis dobre, tak nech sa postavia hoci aj na hlavu.

Aja02

Pardon za SPAM, zase mi to hodilo 2x.

Neviem. Ja teda minisukne nemusim. Nikdy sa mi nepacili. Na moj vkus je to prilis vulgarne a vystredne.

Aja02

Aurora, si dospela zena. Toto su naozaj detinske hluposti. To, co si o tebe myslia nejake tvoje "kamaratky" ti moze byt ukradnute. Ked sa v tom obleceni citis dobre, tak si ho daj a vykasli sa na reci ostatnych ludi.
PS: Precitaj si svoj prvy prispevok. V tom prispevku to vyznelo tak, ze nejaki muzi tebe osobne povedali, ze vyzeras ako k*rva. Ak mas tuto informaciu len od kamaratky, tak si ju kludne mohla vymysliet.

Joo

Aja, ale no taaaak ,toto je este ok ...... vrchol nevkusu je ,ked si ujo navlecie moc vysoko odstrihnute riflove gature www.cas.sk. ....no ble ble .... esteze ma celkom fajne nozky :-)))