Kamaratky mi "zakazuju" sukne a opatky

Príspevok v téme: Kamaratky mi "zakazuju" sukne a opatky
aurora666

zakazuju nie je samozrejme ten spravny vyraz...ale priklad-ideme niekam, a kamaratka mi vravi, ale nedavaj si suknu a opatky...alebo mi povedia, ze sa citia hlupo ked som tak oblecena, kym oni maju rifle a tenisky...alebo raz som si vsimla ked som prisla do skoly v sukni a opatkoch, ako jedna prevratila oci...hovoria mi ze po tom po mne furt niekto hladi (co si ja absolutne nevsimam a je mi to jedno)...nenosim to preto aby som putala pozornost, ale preto ze sa mi to proste paci,uz mi dokonca aj povedali ze chalani hovoria ze vyzeram ako k...a, pritom nenosim ziadne vystrihy, ani sukne ledva pod zadok...

Aja02

Joo, ved preto sa cudujem. Urcite jej muzi nemaju co zavidiet. Zrejme maju na to dovod, ked jej uz priamo povedia, ze vyzera ako k*rva.

Joo

Aja02
ved to sa cudujem aj ja ..... skoro kazdy muz sa citi fajn v spolocnosti peknej zeny ,ale ked aurora pise ,ze jej este aj muzi povedia ,ze posobi ako kurva :-/ ... no neviem ,neviem dievca asi ta moc nemusia ...pochybujem, ze by ti tolko ludi v tvojom okoli nezicilo ,alebo si ty vsimas len to zle co o tebe povedia a to dobre ignorujes

Aja02

Protokol, mozu, len pri dospelej zene mi to pride zvlastne. Osobne sa mi k dospelej zene minisukna nehodi, ale to je vec nazoru.

Sejla

aurora, preboha tiež som si myslela, že máš nejakých 14,15:D Takéto problémy v dvadsiatke.... Ale k veci. Je veľa žien po 20, ktoré sa pekne obliekajú, možno by si mala aspoň občas zmeniť spoločnosť a hľadať také kamošky, ktorým to nevadí. A tie aktuálne kamošky, no je to ich problém, tak nech si ho riešia po svojom, môžu napríklad podať sťažnosť do lampárne, alebo čo. A nechápem, prečo ti to tak ubližuje??

Zaran

Čiastočne ich viem pochopiť, tiež mi je niekedy "zvláštne" ked idem po meste s kamoškou,ona minisukňa a opätky,ja rifle a čižmy(samozrejme v zime :D),sa občas cítim jak traktorista:D no čo už :D (ja rifle a čižmy zbožňujem) ale závidieť oblečenie??!Dosť blbé,ved nech si každý nosí to čo chce a ked sa tvoje "kamošky" cítia pri tebe v teniskách "menejcenné",nech si oblečú toto isté čo ty a budete si quit ale ked "nemajú"" na štekle a sukňu tak je to ich problém a nemajú si to čo ventilovať na tebe,to je úbohé.

Aja02

Mna by len zaujimalo, co jej asi tak mozu zavidiet muzi, ked jej povedali, ze vyzera ako k*rva. Postavu, dlhe nohy a prsia asi sotva.
Inak, ked sa povie minisukna, tak si v nej predstavim nejaku nastrocnu babu, ale nie dospelu zenu. A nie. Nezavidim jej. :-D

Joo

v dvadsiatke riesis takuto blbost? no zbohom :)) ...... tak ked ti nezavidia ,ako pises ,mozno sa naopak za teba "hanbia" a nevedia ako ti to povedat ,aby si sa neurazila
proste niektore baby nevedia riadne chodit ,ked si daju opatky a šuchtajú sa ako husky smiesnym krokom ,potom to posoby moc lacno, mozno preto ti chalani hovoria to ku...

sewie

jasne ze zavidia...je jedno ci ti to kamoska povie "zo srandy"-na vsetkom co clovek povie zo "srandy" je aspon 50% pravdy-to si uvedom...by som sa na ne vykaslala-resp ja kaslem na vsetkych...nosim co chcem-zvycajne extravagantne a ludia s dostatocnym sebavedomim mi nemaju potrebu nic povedat