Môže mať strava vplyv na slepé črevo?

Príspevok v téme: Môže mať strava vplyv na slepé črevo?
Katuška.....

Ahojte, to som zase ja. Čo si myslíte, môže mať strava vplyv na slepé črevo? Lebo nejak ma bolí a tak trochu aj pichá na pravej strane v bruchu. Dnes som zjedla horúci koláč, (júj), ale bolelo ma to aj predtým. Ďakujem za názor. (Takto ma to bolí už ale mesiac, dva). No iba niekedy, už to nebolelo dosť dlho, hádam aj pár týždňov, naozaj len sa to pripomenie a dnes to dosť začalo bolieť. Bojím sa že to bude to slepé črevo, to by som nerada. Aj keď niektoré, neakútne zápaly sa dajú liečiť aj ľadom, antibiotikami a diétou, ale lekári väčšinou pristupujú o operácii, a to by som nerada. Prípadne aké mate rady a skúsenosti, skok zo stoličky a stláčanie na ľavej a pravej strane nepichá a ani nebolí, takže by to nemalo byť slepé črevo. Dá sa liečiť? Je to divné, lebo je to dosť dôležitá funkcia nášho tela, napríklad pri cholere, a ja by som nerada oň prišla. Veď ani pri zápale pľúc nikomu nevyoperujú pľúca...Diky.

sweater*

ja som pocul ze ak zjest alobal, staci aj kusok, napr. nesikovne odbalis coholadu a hned sa ti zapaly slepe crevo, ale neviem ci je to skutocne tak. btw jest horuce je fakt dobre, hlavne kysnute cesto, robievaj to tak a take zaludocne vredy sa ti spravia az no...