Nechapem ho

Príspevok v téme: Nechapem ho
sewie

Nerozumiem muzom...co je divne lebo vela mojich znamych ma obvinuje ze mam muzsky mozog-dokonca vzdy som radila kamoskam vo vztahoch a vzdy som mala pravdu...zrejme je to zlozitejsie ked je clovek zainteresovany v situacii-city a podobne zabranuju chladnemu triezvemu pohladu...ide o to ze sa mi paci jeden muz (ja mam 26, on 27).ale absolutne mu nerozumiem!stratla som ho pred vyse tromi tyzdnami(mozno pred 4mi) a zatial sme mali len tri rande...divne je ze vzdy ked sme spolu tak je mily, pozorny, romanticky, vasnivy zabavny ...ale potom sa mi neozve niekolko dni, mozno aj tyzden...pravda je ze mame nanic pracovne rozvrhy-ja robim v noci, on cez den a tazko sa nam hlada spolocne volno, ale myslim si ze ked sa chce, vsetko sa da...nevidela som ho asi tyzden-vraj bol chory, dnes sme sa mali stretnut na vecer a o piatej mi napise ze-je stale chory, ze buduci tyzden bude mat viac casu a bude mu snad lepsie...uz ked to pisem tak si uvedomujem ze to vyzera ze na mna kasle...ale na druhej strane...ked sme spolu je to super, dokonca mi ochgotne pomohol prestahovat moj nabytok z jedneho domu do druheho, ukazal mi "skolu" ktoru akurat s jeho rodinou stavaju, farmu na ktorej robi a pod....kamoska mi hovori ze hra len nedostupneho a ze je to holandska povaha, segrin snubenec tvrdi ze je to proste flegmos...ja si myslim ze na mna dost dlabe...nazory?

sewie

tiez mam ten pocit ze mu je to asi dost jedno...ale je to aj ina mentalita...kamoska mi hovorila ze jej kamaratka chodila s holandanom a bolo to dost podobne-teraz su zasnubeni...ak sa s nim este vobec niekedy uvidim tak mu proste asi od pluc poviem co a ako...sak Holandania su okrem ineho velmi priamociari:P

fero11111

ta ked si snim nespala a sere na teba pocas celeho tyzdna tak sa nato vyser :) ak mu ide o teba a oto co mas medzi nohami tak to by mal mat iny tah na branku a nie takyto ... jak ... lolo

pan d.

Mne jedna na rande povedala, ze musi preskocit najprv iskra, tak sme potom cakali na tu iskru a nic:D Ja som jej vravel, ze ja ziadne iskrenie nepotrebujem, ale ona ano. Iskry nebolo, tak sme isli domov.

pan d.

Ja neviem, ale s takym podivinom by som nechcel byt ani v jednej miestnosti. Ruky prec od neho, celkom ok asi nebude.

fero11111

ked si mu este nedala a sa takto sprava tak je to cudak ak si mu dala svoj ciel dosiahol a uz je len nanom ci chce pokracovat abo nie