Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem si vybrať medzi . . .

Príspevok v téme: Neviem si vybrať medzi . . .
Lenka456

Mám možnosť íst od septembra na VS - kde ma zobrali bez prijímčiek - po prvý krát brali na ten odbor bez prijímačiek. O rok už nemusia.

A taktiež teraz od augusta mám možnosť absolventskej praxe až do konca roka!(som po strednej už 3 roky na Upsvar!!!)!!!

Peniaze mi treba..za ten jeden mesiac budem mať cca 200eur a to nie je až tak vela...ked si vezmete tie výdavky...

Neviem či íst na VS..a nechať AP.
Alebo ostať na AP a íst na VS o rok -. len vravim, to už nemusím mať také šťastie...

Neviem vobec čo robiť..ked si predstavím že ostanem na AP a budem mat do konca roka takmer 1000 eur!!!

A ledva si nájdem nejaku brigadu...a takto si možem pekne ušetriť..zase vzdelanie je vzdelanie ..ked mám takuto možnosť..

Ked ja neviem..je tá škola taká potrebna??

Počujem vela nazorov, čo si už ženy, ktore maju rodinu musia robiť VS, len aby ich neprepustily...tak neviem...
Ak by som bola na VS, tak na ,,pedagogika-neučitelska,,.

čo by ste robily Vy na mojom mieste????

Dakujem

Maoam

co poznam lekarov, v zaciatkoch nezarabali tolko, tak som sa pytala, ze aku pracu robi, lebo to je dost zaujimave :-)

musi byt velmi sikovna

M 25

Maoam, aj mne je to čudné .. ale asi si zobrala hypotéku, lebo inak by sa to nedalo takto zvládnuť ..

(ak nerobila niekde luxusnú ehm ... :D )

Maoam

no kedze iste nesetrila len na byt a auto, ale mala i ine vydavky a bezne vydavky na existenciu, musela by mat mesacny prijem okolo 6000e a ako cerstva absolventka (aj v zahranici), neviem kde je to mozne...

M 25

fuha, tak sa tiež pripojím so svojou zvedavosťou, jahodka, ked sa už tak trošku chváliš ;))

tak nám prezrad, ako sa ti to podarilo.. tu na slovensku ..

a keby mna nááhodou prepustili, tak odídem do zahraničia to je isté ..
a čo som napísala ohladom tej výšky, to je hlavne názor môjho okolia, hlavne tých, čo ju vyštudovali ;)

Maoam

jahodka: to by zaujimalo aj mna :-)
za dva roky mat byt v novostavbe + auto = cca. 100 000 eur

cize za rok si odlozila 50 000 eur, vychadzam z toho, co pises, takze bez cudzich dotacii, rodicov, priatela a ich pomoci

aj keby si pracovala v zahranici, na cerstvu absolventku je to zaujimave - aku pracu robis?

Lenka456

A bude stačiť, aj ked si urobím iba Bc. ???

Neviem aká bude po troch rokoch situácia s peniazmy..

nakolko teraz mi s tým die pomahať ujo, lebo mama nemá..a otec s nami nežije..

Lenka456

jahodka_56 - mna to tiež zaujíma, beskyd sa pýta dobre:-)

Ja ti to len prajem, ale ak nie si vychytená programátorka, alebo nie si vymakaná účtovníčka, alebo nevyužívaš svoje velmi vysoké jazykové schopnosti/cudzie jazyky/...tak potom naozaj neviem, ako sa ti to všetko podarilo....

beskyd

jahodka a ty mas aku skolu a aky mas job ze po 2 rokoch od skoncenia VS mas takyto standard?:P a ako si sa k danemu jobu prepracovala? seriozne vyberko, znamosti ..? poznajuc myslenie ludi podotykam ze nezavidim, ide mi len o rozsirenie obzoru, inak nech sa dari samozrejme aj nadalej.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem si vybrať medzi . . . - Fórum - ZDRAVIE.sk