Neviem si vybrať medzi . . .

Príspevok v téme: Neviem si vybrať medzi . . .
Lenka456

Mám možnosť íst od septembra na VS - kde ma zobrali bez prijímčiek - po prvý krát brali na ten odbor bez prijímačiek. O rok už nemusia.

A taktiež teraz od augusta mám možnosť absolventskej praxe až do konca roka!(som po strednej už 3 roky na Upsvar!!!)!!!

Peniaze mi treba..za ten jeden mesiac budem mať cca 200eur a to nie je až tak vela...ked si vezmete tie výdavky...

Neviem či íst na VS..a nechať AP.
Alebo ostať na AP a íst na VS o rok -. len vravim, to už nemusím mať také šťastie...

Neviem vobec čo robiť..ked si predstavím že ostanem na AP a budem mat do konca roka takmer 1000 eur!!!

A ledva si nájdem nejaku brigadu...a takto si možem pekne ušetriť..zase vzdelanie je vzdelanie ..ked mám takuto možnosť..

Ked ja neviem..je tá škola taká potrebna??

Počujem vela nazorov, čo si už ženy, ktore maju rodinu musia robiť VS, len aby ich neprepustily...tak neviem...
Ak by som bola na VS, tak na ,,pedagogika-neučitelska,,.

čo by ste robily Vy na mojom mieste????

Dakujem

pan d.

www.youtube.com
Vitaj v dzungli, moja mila, asi vela zivotnych skusenossti nemas, ale nic to, ak mas zaujem, tak mi napis, ale nieze ma potom na fore pospinis, lebo to sa nerobi. Ja nechcem dokonca, aby si to zverejnila, vsak by si sama sebe nevyrobila konkurentov, ci hej?

Lenka456

pán D. - tak počúvam! Som za! Ved kto by si nechcel zarobit??!!

Ale vravím, ja nemám na účte ani cent..-

PS: bol to preklep, robíš z toho vedu ;)

lost

no praveze na podnikanie nie vzdy potrebujes kapital ;)
vezmi si taky facebook :)
staci NAPAD..
a ten uz predas za miliony,
ale to musi byt milionovy napad :D

ono tu sa radi velmi tazko, i ked by clovek velmi rad poradil...

Lulu2011

porad kazdemu ako zarobit :))) ale posielat dievcinu bez penazi podnikat je blbost, lebo na take veci potrebujes nie maly kapital a rodicov ma takých, ze jej nechcu ani VS platit a uver v banke jej nikto neda

pan d.

de, te, ne, le, di, ti, ni, li nic ti to nevravi?:D Moj syn je druhak, ale taku chybu by nespravil:D Ale nic v zlom, mozno islo len o preklep a ja z toho robim vedu. Napis mi a ja ti poradim, ako si zarobit, myslim to vazne.