Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako na mastné vlasy

jingles

skús nejaké detské šampony abo obyčajné dix abo šaumu ja ich volám že ,suché šampony, bo po nich nemáš síce také hladké vlasy jak po chemických šampónoch no zato ti vydržia dlhšia vlasy neumyté..popr. ja to robím aj tak že si do chemického šamponu pridám trochu detského a nemám tak rýchlo mastné vlasy aa tiež si ich suším odjakživa fenom a odkedy sa dá tak na studom vzduchu

cicula13

Mne sa tez velmi rychlo mastia vlasy. Skusala som takisto rozne prostriedky, vratane specialnych dost drahych samponov proti masteniu vlasov, ale bolo to este horsie. Ale prisla som na to, ze ked si fenujem vlasy studenym vzduchom/na fene mam taku moznost/ tak mi vydrzia v normalnom stave dva dni. Este si davam Syos tuzidlo modre ma vysusujuci efekt. Inak asi nepomoze nic, podla mna je to sposobene vnutornou nerovnovahou, to je este vec na ktorej chcem popracovat, uvidime. Drzim palce:-)

motylik,.

nepoužívaj chemicky vyrobené šampony. všade okolo nas je tolko chemických látok že organizmus reaguje neprimerane. používaj šampony vyrobené z prírodných surovín nie napodobeninu.100% prírodná kozmetika je just, forever, energy má novú sériu môžeš si vybrať

ktstjt

tým že si ich fénuješ a žehlíš sa ti vysušujú a tvoje vlasy potrebujú niečo akoby hydratovať a preto si vytvárajú maz :D:D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako na mastné vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk