Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ľudské potreby

Príspevok v téme: Ľudské potreby
asdasd

zdravim vsetkych. mam 18 r skoro 19 a citim uplne totalne neuspokojenie svojich potrieb. viem, ze si za to mozem sam. som nepriebojna povaha. potreboval by som sa poriadne vyzurit, a fakt odviazat, ale bohuzial nemam s kym, uz odmalicka nechodim von. neviem ci som asocial, ale odjakziva mam odstup od ludi. uz ako maleho ma napadlo ze ja nechcem ist medzi ludi a chcem ostat iba doma. a tak sa mi to aj podarilo. som doma stale, ked nemam co robit, co je dost casto, len tak sa prechadzam po dome a som nespokojny...a neviem z tohto von. obavam sa najhorsieho.

reneSNV

Neviem co by som mal pisat,kamaratov nemam,von takmer nechodim ak ano tak skorovzdy sam, vacsinu casu travim pri pocitaci, obcas idem navstivit tetu alebo babku ale to je malo,priatelku som nokdy nemal, obcas mam pocit ze to tak ostane navzdy.Neviem co mam robit.

BcMia

Ahoj, si zrejme introvert, keď nemáš kamarátov napríklad zo školy, tak si ich skús nájsť na sociálnych sieťach, forach, -napríklad tu sa ti jeden chalan ozval a nechceš mu napísať hneď na mail, prečo? je dobré držať si odstup ale netreba to preháňať. :)trochu sa otvor novým kontaktom :) nemusíš mať ani veľa kamarátov, niekedy ich stačí pár ale dobrých, čo budú podobní ako ty a budete mať spoločné záujmy. Porozmýšľaj čo potrebuješ na to aby si bol šťastný, - či kamaráta, priateľku, alebo robiť niečo konkrétne, čo ťa baví a tak.. a snaž sa to postupne hľadať a skús viac dôverovať ľudom, mnohí vedia priniesť do života veľké radosti :) no samí od seba u teba doma nezazvonia, musíš im dať šancu, našťastie priateľov si môžeš vyberať. :)

asdasd

to ze nechcem ist medzi ludi to bolo davno. Teraz vidim ze vztahy su nevyhnutnost. A som iny ako ostatny, neviem sa ani definovat.

m,mlk

asdasd,
najprv píšeš, že chceš ísť von ale nemáš s kým, a potom píšeš, že nechceš ísť medzi ľudí a chceš ostať doma.
Rozmysli si, čo chceš.

cx600

A ešte niečo, zapíš si ten mail, takéto fóra tu zvyknú admini mazať takže pre istotu :) Alebo mi len napis kratky mail. Nie je dobré tu kecať..

cx600

Som chalan, tak isto 18 rocny, odkial si? Kludne mi mozes napisat iba na mail alebo tak.. To je tiez moj "anonymny" email.. ja mam v skutocnosti uplne iny mail.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ľudské potreby - Fórum - ZDRAVIE.sk