VÁŽNY PROBLÉM ! !

Príspevok v téme: VÁŽNY PROBLÉM ! !
esmeralda

ako mam svojmu partnerovi vysvetlit, ze nemam rada oralny sex? (ked ho on robi mne, ked ho robim ja tak mi to nevadi). Stale sa cuduje, ze ako je to mozne, ze sa nikdy nestretol so ziadnou ktora by to nemala rada, citim sa pri nom niekedy akoby menejcenne.. uz si aj ja zacinam mysliet, ze nie som v tomto normalna... (ale orgazmus uz som zazila niekolkokrat). Je tu niektora taka, ktora tiez nema rada, ked jej partner robi oralny sex? S cim to moze suvisiet? (podotykam, ze partner je skuseny a skusali sme so roznymi sposobmi. Vzdy pri tom, ked mi to robi jazykom, tak dostanem taky akoby krc do nohy ktory neprechadza dovtedy kym on neskonci, je dost neprijemny).. ma niekto nejaky trik ako sa prinutit aby sa mi to pacilo??

kika111

neviem kolko mas rokov,ale myslim ze si este velmi mladucka,je rozdiel ked som sexovala osem rokov dozadu a ked sexujem teraz,sex sa ma vychutnat,robit to co vam chuti,ak to on chce velmi a tebe sa to hnusi,tak v posteli vam to fungovat asi velmi nebude...moj nazor.papa

biba

Ja si tiez myslim, ze ked vyzrejes bude to fajn a vsetko Ti bude chutit.Tak isto som si pripadala ako to opisujes Ty. No sme 16 rokov spolu a sex mi tak hrozne chuti, ze sa niekedy az cuduje moja polovicka oproti tomu co bolo na zaciatku. Myslim si ze som vyzrela a my sa uz pozname ako naozaj druha polovica seba.Chce to asi cas.Zdravim

gerda

Tvoje vyjadrenie,Karel,prekvapuje aj mna!
Naozaj neexistuje nič na tvojej priateľke,prečo by si ju nikdy neopustil,prečo je pre teba jediná,aj keby nechcela orál?
Napr.jej povaha,vlastnosti,jedinečnosť,láska...
Orál je pre teba "buď - alebo"?
Tak nie si pre vzťah vyzretý!!
Čo keby ochorela,mala úraz...aj kvoli tomu by si jej dal kopačky??
Duševné hodnoty,priateľstvo to je druhoradé,prvý je orál???
No nerozumiem!

esmeralda

Karel, tak potom váš vzťah nie je dostatočne silný, ked by si sa s ňou dokázal rozísť len kvoli orálnemu sexu..

esmeralda

jasné, ja to partnerovi dovolím a nevadí mi, keď to robí... ale nemám rada, keď odomňa očakáva všelijaké grimasy a reakcie... a robí to dovtedy kým ho nepresvedčím že sa mi to páči... je to pekná otrava, už neviem ako mu to vysvetliť, lebo on sa potom cíti ako menejcenný.

karel

JA to zbožňujem robiť priatelke.Keby mi to nedovolila, mal by som pocit že mi v milostnom živote velmi chýba. A mozno by to viedlo až k rozchode.

lezli

Podla mna si z toho nič nerob! Poznám viac báb, ktoré nemajú rady oralny sex. Ved sa milovať dá hocijako. Neboj sa, nie si sama ;)

nepoviem

Ani ja to nemám rada.Určite je nás viac.Tiež ma to mrzí,a môj drahý orál zbožňuje.Čím viac ma do toho núti,tým viac to neznášam.

kajka

Ako mu to vysvetliť, to neviem. Asi normálne.Problém je,myslím, v tom,že on to nevie pochopiť,prijať. Ani ja to nemám rada.Jednoducho,patríš v tomto medzi tú "vzácnu menšinu".

kika111

mila esmeralda,sama na to prides ze oral je krasny a vzrusujuci,preco ,ak partnera milujes o to krajsie je to a robis to sa s laskou,takze najlepsie ako vies