Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť v kolene

Príspevok v téme: Bolesť v kolene
Las

Dobrý deň. Dnes som mala to šťastie, že keď som sa prechádzala a kamarát na mňa zavolal, ja som sa otočila, ale tak, že chodidlo ostalo na mieste a stehno sa otočilo. Výsledkom bolo puknutie v kolene a následný pád. Na tú nohu nemôžem poriadne stúpiť, koleno ma bolí pri každom pohybe a pohyb do strán je nemožný, rovnako ako aj chodenie po schodoch. Zatiaľ to iba mierne napuchlo na vnútornej strane a naozaj netuším, čo tomu je. Ale bolí to riadne. Poradíte mi?

Juja_:)

Mne sa stalo niečo podobné ako tebe a mala som aj rovnaké priznáky a z tejto malej nehody bola až operácia a mesiac nosenia ortézy..mala som roztrhnutý kolenný väz a trochu načaty aj meniskus... Rozhodne choď k ortopédovi,nie je to žiadna sranda a ani to samo neprejde,práve naopak,bude to boleť stále viac... :)

[zruseny17]

co najskor navstiv ortopeda,mozes mat vyskocene jablcko, pretrhnuty vaz, poskodeny meniskus,moznosti je vela,ries to co najskor

Ivka 1

Pravdepodobne budeš mať natiahnuté kĺbové väzivo. Chce to návštevu lekára a ak nedošlo k väčšiemu poškodeniu (natrhnutie)tak bude stačiť kľudový režim a natieranie masťami.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.