Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nevoľnosti zo záťaže , mierne nechutenstvo , nepravidelná stolica

Príspevok v téme: Nevoľnosti zo záťaže , mierne nechutenstvo , nepravidelná stolica
pennie

Dobrý deň , už mesiac ma trápia vyššie uvedené problémy
tak kde by som začal :
čiže moje symptómy :
1. keď som začal pocitovať ťažkosti , prestalo mi škvrkať v bruchu , ale pozor pocit hladu (prázdnosti) v žaludku som naďalej pociťoval
2. menší tlak v tenkom alebo hrubom čreve , vážne ani neviem kde to cítim...
- pár krat som mal podráždený žalúdok a triasli sa mi hrozne nohy
- dalo sa to prežiť sucharmi a čistou vodou (nevracal som ,mam panicky strach z vracania)
-napriek tomu vylučujem akékoľvek problemy so žaludkom po jedle nepociťujem krčove bolesti takže vred žaludka a dvanastnika asi taktiež nemám...
-jeden čas som veril že mam helicobactera ,pri nevolnostiach som mal sucho v ústach a proste symptomy pasovali , no pri hlade som pocitoval tlak a miernu bolesť až nechutenstvo niekde trochu nižšie.
3.priznak : nepravidelná stolica= 1 stolica za cca 2 dni.aj keď nevyzera to na žiadnu zápchu.
4.môj hlavný problem ktorý pretrváva už asi 2 mesiace : nevoľnosť zo záťaže , určite to nie je kondičkou i keď sedim za počitačom ale potom som si to na ihrisku odbehol , jednoducho moje nevoľnosti sú priamo úmerné hladine záťaže.. čím viac sa vysiľujem ,tím prídu skoro okamžite väčšie nevoľnosti.
-asi posledné týždne som zistil ,že keď mi je nevoľno (ked mam ten divny tlak pod alebo tesne pri žaludku , tak mam hodne teple brucho cca cela oblasť od pupka až po trojuholnik
5.niekedy mam , alebo citim že moj krk je nie že napuchnutý ale cítim na krku nevoľnosť jednoducho mam ten krk trochu akoby napuchnuty skor zvnutra.

čo by ste o mne ešte mali vedieť :
meriam cca 175 cm vážim 62 kg taka pohodka
moj životny štyl posudzujem ako otrasny...proste som sa prejedal , keksiky po jedle , utekal som s plnym bruchom (vtedy som mal nevolnosti len par krat s plnym bruchom) no teraz hoč mam prazdny žaludok a vysilim sa tak nevoľnosti pridu.
-nepil som dostatok vody , mozno 1 liter za den
-pred 2 tyždnami som sa rozhodol že uplne zmenim svoj jedalny lístok ,
pijem 1 mineralku (2 litre) vody denne , jem menej a zdravšie veci , nejem o 9 v noci (niekedy som jedol aj o 10 ked som bol hladny)
chcel som začať posilovať a nemohol som s takouto váhou proste cvičiť , potreboval som pribrať a takto to aj dopadlo...
odpuste gramatické chyby a dĺžku textu ale fakt sa z toho už konečne chcem dostať :( ... vopred ďakujem

Sirael

Ahoj, jednoznacne ti odporucam vyskusat riasu chlorellu lisovanu v tabletach- je to prirodny vyzivovy doplnok a velmi pomaha pri travenie /obsahuje aj traviace enzymy/, je k telu setrna a zaroven upravuje aj vylucovacie problemy /pomaha pravidelne sa vyprazdnovat, jemne precistuje hrube crevo/. Skus si kliknut na www.gpcsk.sk

nejedna sa mi o reklamu, uz viaceri ludia, ktori tuto chlorellu vyskusali, sa potesili, ze sa im zlepsilo travenie, vyprazdnovanie, a podobne. Je tiez dolezite pri tej chlorelle dbat na pitny rezim /chlorella si ziada zvyseny prijem vody/.

pennie

no myslel som že su to len nejake občasne nevoľnosti a kondička...ale až teraz som pochopil že to je važne z toho mojho nezdraveho životneho štylu... no nič od zajtra jem suchare , zeleninu , ovocie a pijem len čistu vodu uvidime...

Dadula56

Pennie, jedine k lekarovi, ked budes doma vselico skusat, stravu upravovat, rozne doplnky uzivat atd. tak ti to zaberie kopu casu a lepsie to riesit hned a odborne. Diagnozu ti od pohladu ani MuDr. nestanovi, my tu mame este mensiu sancu.

pennie

Ďakujem , ale nemám psychické problémy , sú to fyzické realné problémy proste niečo s tráviacou sústavou , teraz som zistil že to bude asi choroba zvana DYSPEPSIA
symptomy pasuju až na tu nevoľnosť pri zaťaži , to bude važne asi tou kondičkou alebo už neviem

pan d.

Z oci si spravis tak, ze do poharika s prevarenou vodou budes postupne hadzat tri uhliky z piecky /alebo zapalene zapalky/ a zakazdym povies: ne tri, ne dva, ne jeden. Trikrat sa z tej vody napi. Ten postup ma naucila moja neboha babka.
Ak sa ti toci hlava, tak mas mozno aj z oci.

pan d.

Poviem ti aspon frk. Jedna ciganka zobrala a povedala mi, ze ked jej dam peniaze, ze sa za mna pomodli. Ja som jej povedal, ze dobre dam ti peniaze, ale pomodlis sa hned. Ona ze dobre a spustila: andelicku straznicku ochranuj moju dusicku:D

pan d.

Ja ti zial diagnozu nestanovim, lebo tvoj prispevok cely neprecitam:) Prepac, ale aspon som nieco schrajbol.
Skus si spravit z oci.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nevoľnosti zo záťaže , mierne nechutenstvo , nepravidelná stolica - Fórum - ZDRAVIE.sk