Dlhoročný problém s črevami

Príspevok v téme: Dlhoročný problém s črevami
Disper

Ahojte, už niekoľko rokov ma trápia problémy s črevami, nepravidelná stolica, kŕče, hnačky, všetko dokopy. Neviete, čo by mi pomohlo? Veľmi ma to obmedzuje, bojím sa aj odísť z bytu, keďže tie kŕče na mňa môžu prísť hocikedy, hocikde. Najhoršie je to asi v škole/autobuse :( Chcem zmeniť celú moju životosprávu, začat chodiť spávať o 21:00 - 22:00, pravidelne a málo jesť, veľa zeleniny, ovocia a viac sa hýbať, lebo celé dni len sedím. Bol by som veľmi vďačný za každú radu, mimochodom, mám 17 rokov

hm...

nemas nahodou ulceroznu kolitidu? na tu trpi moj brat a tiez ho to chytilo tak asi v tvojom veku. to by si mal ist na vysetrenie k lekarovi, lebo je to tazke ochorenie.

sorrento

Áno, probiotika riesia žaludocne problémy. Já uživam probiotika BRYNDZOVE. A keby som mal možnost pravu nepasterizovanu bryndzu zohnat, to by bolo ok.
Mal som tiež bolesti brucha a nie malé, velkým mnozstvom bryndze som sa uplne vyliecil. V minulosti som začal s kulturistikou, kde je vhodná aj bryndza, ovsenne vločky a med, ktorý blahodárné posoby na zazivanie a dodává telu OKAMZITU SILU.

Disper

Ja mám za sebou tiež odber krvi, sono a kontrolovala mi aj análny otvor. Nie, nezačal som rapídne chudnúť, tento problém mi začal už niekedy cez leto 2008, ak si dobre pamätám.

Jefitto

Jj, len treba spraviť vyšetrenia, lebo SDČ sa ťažko určuje. Ja som podstupil das sto razy analny vyter, 200 razy odber krvi na všetko možne a rektoskopiu

Disper

Ďakujem za reakcie, RNG - kde by som mohol prosím Vás kúpiť tie mikrovlákniny? Na internete som nič také nenašiel a deal - nefajčím. Inak, v nemocnici mi povedali, že mam pravdepodobne syndróm dráždiveho čreva.