Mám rad ženy ale ...

....

pre "blbost", dovolim si oponovat, clovek sa gayom nestane on sa gayom narodi, len niekomu to trva dlhsie kym si to uvedomi a prizna nielen sebe, ale aj okoliu.

blbost

..........bodky, nemate pravdu, gayom sa kludne mozes stat. kde su tie statisticky 4 percenta populacie?! je ich daleko viac dnes, a porozmyslajte preco asi. a kondom? opakujem, nemam na mysli len pohlavne choroby. maraaat18, neviem kolko mas rokov, ale asi si este mlady, tak som chcela len poradit, ale osobne si myslim, ze to in tak skusis, takze sa zariad ako chces. prajem ti vela stastia. koncim

....

pokial ta to laka tak to skus, praktizuj vsak bezpecny sex, pouzi kondom. Vobec si nemyslim, ze sa s teba stane gay, ten bud si alebo nie si. Poculi ste uz o BISEXUALOCH? Tychto ludi pritahuju obe pohlavia, nic hrozne. Uzi si to.

blbost

luxina, keby sme to brali takto, tak gay je prinajmensom kazdy druhy. aj po grupaku, teda sexe s 2 zenami tuzi vlastne kazdy normalny zdravy muz a kolko z nich to vyskusa? no ver mi, ze minimum! nerobme teda z heterosexualov umelych homosexualov. nezda sa ti, ze ich je dnes nejak privela, novy trend-moda, propagacia, hitovka. a co sa tych chorob tyka, nemyslis ze ta pravdepodobnost u gayov ja niekolkonasobne vyssia? a nemyslela som tym len pohlavne choroby-su i podstatne horsie a rozsirene prevazne u gayov. MARAAAT18-myslis, ze by tvoji rodicia skakali od stastia, keby si skoncil ako gay?

luxina

blbost ale pohlavnu chorobu moze chytit aj od zeny ked si neda pozor takze to by som nebrala ako nejaky rozhodujuci faktor.myslim ze by si to mal vyskusat s chlapom lebo v podvedomi ta to bude stale lakat aj ked sa to budes snazit potlacit.a cim skor zistis ze si gaj tym rychlejsie sa s tym vysporiadas

blbost

kasli na to, ale skoda radit, aj tak to skusis, ale radim ti, vykasli sa na to, lebo skoncis ako gay, a mimochodom, nebojis sa z chorôb? teraz nemyslim len pohlavnych, ale rozne pohlavne prenosnych a inych z tym suvisiacich? ak sa ti pacia aj zeny-drz sa ich-to bola moja rada

ivka122323232

ja si myslim ze ty to krijes pacia sa ti chlapi ale pre istotu aby sa nevypravalo ze si gay tak si dal aj zenske ale uvidis neskor to prepukne a budes chcet len chlapov