Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zamena manzeliek

AnOnYm98

ja to pozerám a ten diel som pozerala 2 krát :D..ja viem to sú hrozné podmienky a strašne ma naštvali obaja na konci v tých ukážkach ...najprv tam plakali že sa chcú zmeniť a nakoniec toto?!

ajajaja

pred par rokmi to bolo pozeratelne, mne sa to celkom pacilo, hlavne ,ked si tie pary povahovo sadli a nehadali sa tam...co teraz chodi v tv, to je sodoma gomora...vobec to nepozeram ,stacilo mi 5 minut tohto programu ,kt.nazov znel este normalne....taka plaz 33,hotel paradise, farmari za to treba tv zalovat,ze kazia moralku naroda ...ale narod je sprosty a namiesto toho,aby to vypol to pozera ...

winki

Prečo ľutujete tie deti? Veď sa o nich starajú, ľúbia ich a v rámci možnosti im dajú všetko.

2utujte deti, ktoré žijú v usporiadaných a bohatých rodinách a sú týrané psychicky!!!.

kuraaaa

hej..ale to je zase o ich sprostosti, ja keby mam byvat pod mostom a jest lesne plody tak sa tam neprihlasim ani keby co bolo...

ShaulaThalit

Ja som dnes zapala TV asi po pol roku a aj to teraz pozerám.
Je to katastrofa. To je fakt, avšak treba sa aj zamyslieť, že tá rodina sa prihlásila do Zámeny manželiek preto, aby si prilepšila finančne - to jest - dostala celkom slušný honorár.
Koniec-koncov, TV Narkóza vie dobre, koho má do takýchto relácií dosádzať a prečo :-)
Nie je všetko tak, ako sa na prvý pohľad javí.......

kuraaaa

sak ale televizie zarabaju na takychto sprostych ludoch co pozeraju tieto sproste relacie a serialy..ako zamena manzeliek alebo extremne rodiny...natocit co najsprostejsich ludi a co najviac ich ponizit, vykreslit ich ako chudakov a debilov a hned stupne sledovanost. Toto nepochopim asi, ja som to osobne pozerala raz a stacilo mi....ale proti gustu...

pan d.

Lost, ty si myslis, ze ja sa chystam niekam zdrhnut?:D V ziadnom pripade, no way, keineswegs. Ide o ten napad, potom si uz len zijes ako kral, taky mensi:D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zamena manzeliek - Fórum - ZDRAVIE.sk