Aby som sa mal kde vyrozpravat

ShaulaThalit

pan d: beriem na vedomie :-) a keď máš titul, mohol by si mi poradiť :-D
A čo sa týka cigariet, ciga musí byť!!!

pan d.

Aj moj brat je nefajciar, trochu mu zavidim, hoci sam neviem co, asi ze nemusi vyhadzovat tolke peniaze za cigy. Ja tym padom musim zarabat a obracat sa viac nez on, aby som na ne mal:D

pan d.

Si stastny clovek, ze nefajcis, ale ja som mozno stastnejsi, lebo cigy zdvihaju /Boha, jake i je v slove zvihat/ naladu:D

pan d.

Ja sa cigami vzdycky zasobim poriadne, aby som mal co fajcit na cely tyzden. Pre mna je to slast moct fajcit. Ked scipnem, tak budem len rad, ked nie tak si poviem, ze som mal smolu:D

pan d.

Pan d. znamena dve veci, pan doktor a pan debil sucasne, mozes si vybrat:D Ked mi povies, ze som debil, tak ja ti na to poviem, ze asi mas pravdu. Ak mi povies pan doktor, tak ti poviem, ze mas pravdu, lebo titul mam, ale seriem na neho zvysoka, skola bola od veci, Kindergarten. Ja ale chcem byt dokonaly v nemcine, total profik, nemam rad na sebe, ze som v nemcine pokrocily, ja chcem byt profik.

ShaulaThalit

Ja fajčím ťavy dvojhrbé a stiahla som akurát poslednú :-D.
Mimochodom, pan d. znamená - pán dokonalý??? :-)))))))))

pan d.

Dnes som si bol kupit karton u. cigariet, tie nase mi vobec nechutia, dokonca som dal jednej ciganocke krabicku sl. cigariet. Ja som si na ne tak zvykol, ze ine nemozem.