Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aby som sa mal kde vyrozpravat

pan d.

Vsak ludia by mohli chovat aj potkany a ake by im boli vdacne, pritom potkan je mozno este inteligentnejsi nez morske prasa:D
Ja sa mom. ucim dalsiu lekciu, ale slovicok je tam tolko, ze sa mi z toho hlava kruti.

mate59

no to mi pripomenulo, ak povieš v ČR morčacie maso, oni si myslia, že jeme morčatá,čiže morské prasiatka.

pan d.

Moja exmanzelka so synom maju doma taku velku mys, ako potkan, ale neviem si spomenut, ako sa to cudo vola, jaj, morske prasa, myslim, ak sa nemylim. Ja ho volam mysiak:D

mate59

kedysi známy ondatry choval na predaj a jedol som z nej maso aj pečeň a bolo to dobré,ale kožušina bola tvrdá,vraj na čapice.Pripomínalo mi to obrovské potkany,ale zjesť sa dá skoro všetko.

pan d.

To je nejake zviera, myslim. Nikto ta nenuti citat tieto prispevky alebo sa vyjadrovat nejak hanlivo. Zaloz si vlastnu temu a mozes pisat takmer cokolvek.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aby som sa mal kde vyrozpravat - Fórum - ZDRAVIE.sk