4x po sebe slaba menstruacia, tehotna nie som

Príspevok v téme: 4x po sebe slaba menstruacia, tehotna nie som
otázôčka

Ahojte, mam 24 rokov, uz 4 mesiac mam velmi slabucku menstruaciu (predtym som mavala silnu). Ak sa to da vobec nazvat menzesom, na vlozke za cely den mam krv vo velkosti eura, v \\\"silny den\\\" max. 5x5 cm. Taketo spinenie trva cca 7 dni. Nemam ziadne bolesti alebo nieco neobvykle.
V prvy mesiac som si robila dva tehotenske testy, vysli negativne a doteraz nemam ziadne tehotenske priznaky.
Chcela som ist aj za gynekologickou, no akurat mala dovolenku a teraz mi to v praci nevyhovuje, pojdem asi tak za 2 tyzdne. Z
aujima ma, ci ste niektora mala nieco podobne a ak hej, aky bol verdikt lekara? Dakujem :)

otázôčka

Lulu dakujem o tej narastej sliznici som nikdy nepocula (aj ked je to hanba - tak som trosku googlila), zase som o nieco mudrejsia :) Aj som rozmyslala nad tym, ci sa to len tak same od seba nezmenilo.. Ale bojim sa, ci nemam nejaku cystu alebo co... Ja neviem.. Pojdem potom k tej doktorke a uvidme..
Ajto sa :) Tak to muselo byt prekvapko :) Kebyze som tehotna (co pochybujem, praveze som trosku schudla) tak by som sa aj tesila :)

ajto sa

ja si pamätám, mala som menzes stále v pohode až som sa nejako začala sledovať, že nejako viac jem a nevošla som sa do rifli, tak som zbehla k lekárovi, a on že pani veď vy ste 4 mesiaci-šok ale aj radosť a to som mala 29 a teraz máme 7roč. synčeka a sme šťastní jak blchy

Lulu2011

ono sa to vekom meni, ale moze byt, ze nemas dostatocne narastenu sliznicu a preto taka menstruacia, najlepsie nech ta pozrie dr. ultrazvukom plus odbery na hormony, ak to bude ok, tak nic sa nedeje

otázôčka

Este som zabudla dodat - v strese nie som, ziadnu vyraznu zmenu som neprekonala, vahu mam primeranu, mam dostatok pohybu, stravujem sa relativne normalne :)