Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jazvy na rukách po akné

groundzero

Dobrý deň, chcem reagovať na vaše články a zároveň vám ponúknuť pomoc. Jazvy ktoré spomínate budú asi staršieho dáta však. Keďže koža ako taká pri svojom regeneračnom alebo hojivom procese (rana-jazva) potrebuje hlavne vlhko teda vodu a kolagén ktorého je s každým pribúdajúcim vekom v ľudskom tele nedostatok bude potrebné tieto látky do tela opätovne dostať. S vodou problém nebude avšak kolagén je látka ktorú si samo telo nevie vytvoriť ani z potravy ktorú prijímame preto je nutné doplňať ju iným spôsobom a v dnešnej dobe najpríjemnejším a bezbolestným aj ked možno pre niekoho finančne náročnejším by mohlo byť pitie aloe vera gelu s obsahom kolagenhydrolizátu naviac obsahuje vitamíny E a C a okrem iného stimuluje aj rast a obnovu chrupaviek ako aj detoxikuje organizmus. Jedná sa o očistnú kúru kde je spravidla účinok viditeľný po 6 až 8 flašiach (1 fľaša cca 1mesiac)no záleží od závažnosti poškodenia pokožky (jazvy) ale aj od veku pacienta. viac info o cenách na LR-slovak.com alebo píšte otázky na moj mail. S pozdravom M.K.

Leys

ja si to aspon krémujem, a trošku to pomáha..a teraz v lete ked som sa opálila to aspon neni tak vidno....ale toto som našla na nete: -odkaz odstránený- , vyzera to celkom schopne tak to asi vyskúšam :/ lebo tie ruky vyzeraju strašne, každí sa ma pýta čo sa mi stalo :( a čím som staršia tým ma to viac trápi

Liliana65

Leys

mám ten istý problém, bola som s tým na mikrodermabrázii avšak pomohla iba čiastočne, chcela by som niečo, čo urobí viac...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jazvy na rukách po akné - Fórum - ZDRAVIE.sk