Som čudna ked mu nedám šancu?

Príspevok v téme: Som čudna ked mu nedám šancu?
tss

Mala som partnera s ktorým nám to nejako velmi neklapalo..vydržalo nam to 4 mesiace. Stále ma nejako obmedzoval, skoro nikam som nechodila, stále sa ku mne choval ako k svojmu majetku a podobne. Rozišli sme sa, ale uprosil ma na ďalšiu šancu, znovu sme sa dali dokopy toto trochu ustalo ale asi po 2 tyždnoch sa mu nepačila moja sukňa, ktorá bola nad kolena a zacal mi hovoriť že vyzerám jak k***a. Rozišla som sa s nim a zase ma prosi o dalšiu šancu. Dali by ste mu ju?

arman

to vies... ked si je zena neista robit vlastne zivotne rozhodnutia, ineho nez blba nenajde.
fakt lepsie ostat sama...

Mrska Silvuska

ach jaj...stale tie iste otazky...milé dievčence, to vážne ste odkázané na takýchto blbov? radšej budem sama, ako mať toto "na krku"...
čo tak neskutočný "seks", do odpadnutia... a potom zbohom laska, necitliva krava ta opusta...)

lorinnes

Asi mate pravdu :) Majetnicke sklony to mal vždy to je pravda..stale hovori ako bezomna nevie žit a podobne a že chce byt so mnou aj ked sa hadame a tiež nie je šťastny ale proste chce len mna a hotovo...
človek niekedy nevie čo si mysliet :( Všelijake individua su na svete

weird_

nenapisala si toho vela, ale podla mojho nazoru ruky prec, kym sa do toho prislis nezamotas. nechat si hovorit krava a kurva atd atd potom sa doprosovat. ukazkovy priklad.

taketo majetnicko-agresivne sklony maju tendenciu sa zhorsovat, skor nez naopak!