Ako dalej?

Príspevok v téme: Ako dalej?
zara18

Ahojte,
potrebovala by som si "vypocut" nejaky nazor na moj problem s priatelom. Sme spolu uz 7 mesiacov a ja sama v sebe riesim ci to ma dalej zmysel, pretoze sme zatial spolu nespali aj ked bolo prilezitosti uz neurekom vzhladom k tomu ze ma svoj byt. Niezeby som sex nejako extra riesila ale chyba mi taka prirodzena blizkost a pocit ze som milovana. Ked som na tuto temu s nim zacala hovorit tak to len obratil na srandu ze pre par sekund orgazmu sa mu neoplati namahat sa. A co ja? riadne ma to stve. Dalsim takym problemom je to ze ked ide pit s kamaratmi tak mna nechce so sebou brat ze vraj sa nezabavim a on by sa citil nesvoj, pritom mu stale doprajem aj to pivko s kamaratmi no obcas by som chcela aby sa ma opytal ci nechcem ist. Pritom viem ze ked ide von tak su tam aj zeny lebo mi nakoniec povie sam koho kde stretli a s kym teda bol. Ked to takto pojde dalej tak to bude u nas vyzerat ako po 30 rokoch manzelstva. Inak medzi nami je 10 rocny vekovy rozdiel.
Za vsetky nazory dakujem :)

2bodka

Ja si myslim, ze otazku "preco nemam sex" nie je mozne obratit na srandu. Sadni si s nim v klude, na rovinu sa ho spytaj, ci ma zdravotny problem a basta. Ked to obrati na srandu, vypocuj si to a vrat sa spat k teme. Hlavne si neplanuj buducnost s niekym, s kym nemas telesny kontakt, to potom naozaj mozes zit aj s kamoskou :)

zara18

No raz uz vysla iniciativa z jeho strany ale to bol on pripity a ja som nemohla a po tomto uz nebol ziaden pokus a ked som sa o nieco pokusala ja tak on sa tvaril ze nic a nechytal sa. A uz som to s nim riesila ale on to stale obrati na srandu a donutit ho hovorit ze o co ide nemozem. A to ze ci ma berie so sebou niekam je uz len perlicka a zacinaju sa u mna kopit negativne emocie, ktore sa snazim potlacat no neviem ako dlho este. Hovori aj o buducnosti so mnou, lenze ja si neviem predstavit ze by to takto malo byt uz stale.

2bodka

Chlap, ktory po 7 mesiacoch nema potrebu milovat sa so svojou priatelkou, nie je normalny. Zrejme ma nejaky zdravotny problem. Asi by som sa skor zamerala na tento problem, nez na to, ze ta nechce brat so sebou na pivo. Mat moznost kde a nemat dovod preco - to nie je normalne. Necakaj a porozpravaj sa s nim, rozhodne to ale nenatahuj, uz pred pol rokom bolo neskoro.