Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Bušenie srdca aj po negativnom EKG holtery

Príspevok v téme: Bušenie srdca aj po negativnom EKG holtery
Peto888

caute mam busenie srdca coraz pravidelnejsie ked som v klude a EKG 24 hodinove bolo negativne aj ked to busenie som mal aj pocas toho monitorovania,viete mi poradit co robit? psychicke problemy nemam....len ma to dost otravuje

busenie charakterizujem ako buchnutie,vynechanie a nasledne zrychleni tep ako som pisal zacina to byt coraz castejsie vdaka za postrehy

Peto888

caute tak magnex beriem ale zmena ziadna,idem 28.8 na endokrinologiu,chcel som sa spytat na ake konkretne vysetrenie sa mam dat aby mi zistili to busenie vdaka

Ivka 1

Presne tak ako píše RNG, je to porušenie pravidiel tohto fóra ale ak mi napíšeš na mail.viem Ti poradiť prírodné produkty,ktoré Ti pomôžu.

RNG

peto 888, toto forum nedovoluje priamo oznacovat rozne zdroje doplnkov, podla pravidie; sa to povazuje za nedovolena reklama.
Ale mozes si ich vyhladat cez google, najma Google.com , kde najdes hromady roznych zdrojov. Alebo sa pozri nastranky, kde su tieto doporucenia dovolene ako napr
rng.nazory.eu alebo rng.uforum.sk a rozne ine.

RNG

Aby som nezabudol na energiu treba mitochondrie v bunkach a vyroba energie je cez ATP(adenosine triphosphate) Vitamin B-4, adenine, vlastne vyhodili z vitaminov, lebo si ho udajne telo vyraba dost samo, tj nespadla pod definiciu zvonka dodavanych nevyhnutnych latok, zialbohu tomu nie je tak u casti ludi, ktory si nevyrobia dost adeninu, tj nemozu mat dost ATP(adenosine triphosphate). Tam je rozmunne dodat tento "nevitamin" B-4, a zatial jedine zdroje su napr vcelia materska kasicka, ATP priamo alebo NADH.
Len dodanim vitaminu B-4 viaceri lekari dokazali eliminovat nepravidelne bitie srdca pri arytmiach.
Co sa tyka mitochondrii, tieto vekom odumieraju a nove sa nevytvaraju u niekoho dost rychlo, tak nanho lezie celkova unava(nedostatok energie) co sa moze prejavit aj na biti srdca alebo arytmiou, alebo rychlymi a plytkymi udermi(tachycardia) alebo dokonca niekedy jednoducho zlyhanim. Z doplnkov najnovsie prisli s PQQ, co udajne zlepsuje cinnost mitochondrii a podporuje ich mnozenie.A to by malo ucinkovat na cele telo, lebo vyroba energie je za pomoci mitochondrii v celom tele.
Ja to uz experimentalne beriem, elbo v mojom veku je energie uz dost malo a to mi nestaci na moje brutalne vytazenie v robote.Takze pomaham si ako viem(ATP, NADH, PQQ, Ubiqiunol, riedenie krvi nattokinazou pre lepsiu cirkulaciu, hlboke branicne dychanie na prekyslicenie tela, destresovanie, pouzivanie enzymov pre lepsiu absorbciu zivin , lecitin na cistenie ciev, hromada roznych antioxidantov atd.

RNG

Srdcwe bije v sulade s elektrickymi signalmi z chrbtice a vlasneho vnutorneho zdroja. Na prevod nervovych signalov cez nervy treba iony, tj CO2 a mineraly ako sodik, draslik, vapnik horcik.Takze chybasjuce musis doplnit na spravne bitie srdca.
Srdce potrebuje na svoju cinnost prisun zivin a schopnostr vytvarat energiu z nich. Na prisun zivin musi mat ciste koronalne cievy, inac je podvyzivene a nedokyslicene.
Cievy si treba cistit(lcitin, lipaza), pripadne aj rozsirovat(vasodilatacia napr hlohom, efekt ACE),
ktv riedit, ked je prihusta alebo prilis sa zrazajuca(nattokinaza na riedenie, policosanol na znizenie vytvarania cholesterolov a triglyceridov v peceni, co krv zahystuje) a udrzovat nizku hladinu homocysteinu(vitaminy B-6 B-9 a B-12 na metylaciu), inac tento zdrsni vystelky ciev a potom sa na nich vselico usadzuje.

Ivka 1

Peťo v lekárni to nehľadaj, sú to prírodné doplnky a veľmi dobrý je aj včelí peľ alebo Argi+. Obsahuje Oxid dusnatý, ktorý rozšíruje cievy.

Textová Inzercia

DOPRAJTE SI ČAS LEN PRE SEBA...

... NAVŠTÍVTE HOTEL PARTIZÁN - MIESTO KRÁSY A RELAXU

Chráňte svoju pečeň pomocou prírody!

Užívajte Hepafar – čisto prírodný produkt z výťažkov z artičoky. Kliknite sem a zistite viac o účinkoch Hepafaru.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.