FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Bušenie srdca aj po negativnom EKG holtery

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Bušenie srdca aj po negativnom EKG holtery" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    Peto88807.08.12 17:26??.??.115.205

caute mam busenie srdca coraz pravidelnejsie ked som v klude a EKG 24 hodinove bolo negativne aj ked to busenie som mal aj pocas toho monitorovania,viete mi poradit co robit? psychicke problemy nemam....len ma to dost otravuje

busenie charakterizujem ako buchnutie,vynechanie a nasledne zrychleni tep ako som pisal zacina to byt coraz castejsie vdaka za postrehy

• Peto88826.08.12 12:29??.??.14.155

caute tak magnex beriem ale zmena ziadna,idem 28.8 na endokrinologiu,chcel som sa spytat na ake konkretne vysetrenie sa mam dat aby mi zistili to busenie vdaka

• Peto88810.08.12 07:17??.??.115.205

prepacte to som nevedel

• Ivka 109.08.12 21:24??.??.180.114

Presne tak ako píše RNG, je to porušenie pravidiel tohto fóra ale ak mi napíšeš na mail.viem Ti poradiť prírodné produkty,ktoré Ti pomôžu.

• RNG09.08.12 21:04??.??.48.246

peto 888, toto forum nedovoluje priamo oznacovat rozne zdroje doplnkov, podla pravidie; sa to povazuje za nedovolena reklama.

Ale mozes si ich vyhladat cez google, najma Google.com , kde najdes hromady roznych zdrojov. Alebo sa pozri nastranky, kde su tieto doporucenia dovolene ako napr

rng.nazory.eu alebo rng.uforum.sk a rozne ine.

• RNG09.08.12 20:59??.??.48.246

Aby som nezabudol na energiu treba mitochondrie v bunkach a vyroba energie je cez ATP(adenosine triphosphate) Vitamin B-4, adenine, vlastne vyhodili z vitaminov, lebo si ho udajne telo vyraba dost samo, tj nespadla pod definiciu zvonka dodavanych nevyhnutnych latok, zialbohu tomu nie je tak u casti ludi, ktory si nevyrobia dost adeninu, tj nemozu mat dost ATP(adenosine triphosphate). Tam je rozmunne dodat tento "nevitamin" B-4, a zatial jedine zdroje su napr vcelia materska kasicka, ATP priamo alebo NADH.

Len dodanim vitaminu B-4 viaceri lekari dokazali eliminovat nepravidelne bitie srdca pri arytmiach.

Co sa tyka mitochondrii, tieto vekom odumieraju a nove sa nevytvaraju u niekoho dost rychlo, tak nanho lezie celkova unava(nedostatok energie) co sa moze prejavit aj na biti srdca alebo arytmiou, alebo rychlymi a plytkymi udermi(tachycardia) alebo dokonca niekedy jednoducho zlyhanim. Z doplnkov najnovsie prisli s PQQ, co udajne zlepsuje cinnost mitochondrii a podporuje ich mnozenie.A to by malo ucinkovat na cele telo, lebo vyroba energie je za pomoci mitochondrii v celom tele.

Ja to uz experimentalne beriem, elbo v mojom veku je energie uz dost malo a to mi nestaci na moje brutalne vytazenie v robote.Takze pomaham si ako viem(ATP, NADH, PQQ, Ubiqiunol, riedenie krvi nattokinazou pre lepsiu cirkulaciu, hlboke branicne dychanie na prekyslicenie tela, destresovanie, pouzivanie enzymov pre lepsiu absorbciu zivin , lecitin na cistenie ciev, hromada roznych antioxidantov atd.

• Peto88809.08.12 20:13??.??.115.205

no hey RNG ale stale mi nenapisal kde to vsetko mozem zohnat a hlavne v akej forme

• RNG09.08.12 20:05??.??.48.246

Srdcwe bije v sulade s elektrickymi signalmi z chrbtice a vlasneho vnutorneho zdroja. Na prevod nervovych signalov cez nervy treba iony, tj CO2 a mineraly ako sodik, draslik, vapnik horcik.Takze chybasjuce musis doplnit na spravne bitie srdca.

Srdce potrebuje na svoju cinnost prisun zivin a schopnostr vytvarat energiu z nich. Na prisun zivin musi mat ciste koronalne cievy, inac je podvyzivene a nedokyslicene.

Cievy si treba cistit(lcitin, lipaza), pripadne aj rozsirovat(vasodilatacia napr hlohom, efekt ACE),

ktv riedit, ked je prihusta alebo prilis sa zrazajuca(nattokinaza na riedenie, policosanol na znizenie vytvarania cholesterolov a triglyceridov v peceni, co krv zahystuje) a udrzovat nizku hladinu homocysteinu(vitaminy B-6 B-9 a B-12 na metylaciu), inac tento zdrsni vystelky ciev a potom sa na nich vselico usadzuje.

• Matyo09.08.12 19:49??.??.226.112

treba viacej piť (alkohol), aby sa ti roztiahli cievy ; )

• Ivka 109.08.12 19:37??.??.180.114

Peťo v lekárni to nehľadaj, sú to prírodné doplnky a veľmi dobrý je aj včelí peľ alebo Argi+. Obsahuje Oxid dusnatý, ktorý rozšíruje cievy.

• Peto88809.08.12 18:15??.??.115.205

a to su ktore pripravky?? myslim formu nazvu ktore mam pytat v lekarni vdaka

• RNG09.08.12 17:42??.??.254.77

Ja by som pouzil nielen magnezium(vo forme napr laktatu, citratu proteinoveho chelatu)ale aj doplnok draslika(kalium)a vapnika, pripadne ATP, NADH na energiu a PQQ na mitochondrie.

• Peto88809.08.12 14:37??.??.29.8

tak som nasadil dneska magnex 375mg dufam ze zacne ucinkovat co najskorej lebo vcera som nemal busenie do vecera ziadne az vecer chvilku a dneska to je striedave :) samozrejme navstivim aj lekara

• Ivka 108.08.12 18:02??.??.183.34

Peto v sumivych tabletkach neodporucam , velmi dobre je Magnex 350 mg : horčík s vit.B6, za 180 tbl.balenie je v celkom slusnej cene. Dufam,ze ho zozenies.

• Peto88808.08.12 17:51??.??.115.205

ivka dakujem nakupim magnezium,bude stacit v sumivych tabletach?? ci normalnych tabletach vdaka

• Ivka 108.08.12 10:52??.??.183.34

Pravdepodobne pôjde o zvýšenú funkciu štítnej žľazy- hypertyreózu. Pri hypertyreóze dochádza k zvýšenej produkcii hormónov štítnej žľazy tyroxínu a trijódtyronínu.Búšenie srdca, poruchy rytmu sú sprievodnými znakmi. Skús ešte požiadať o vyšetrenie funkcie štítnej žľazy a preventívne užívaj magnézium - to je dôležité pre prácu srdca a mozgu.

• Peto88808.08.12 10:36??.??.29.8

podla kardiologa srdce podla holtera nevykazuje ziadnu arytmiu lebo mi vravela este predtym ako mi davala pristroj ze to moze byt arytmia ale to vulucila ked videla vysledky,rontgen srdca bol v normaly a teda nemam ho zvacsene...mozno do toho zasahuje ten stres ale dakdo mi vravel ze to moze robit aj stitna zlaza ze nieco neprodukuje ako ma...

• sorrento08.08.12 09:29??.??.127.129

Tvoje problémy su, srdcova aritmia ja si myslím, že treba to liecit. Viac magnezia, teda horcika idealme v potravinach, v horšom pripade v nesumivych tabletach. Ak sa to neustali za niekolko dní, ist k LEKAROVI. Holterove vysetrenie sa roby, aj pri spomalenom tepe, názov, bradykardia, či pacientovi treba inplantovat kardiostimulator.

Prajem Ti dobrého zdravia.

• peto88808.08.12 08:50??.??.68.11

lenze ja strese nemam,alebo mozno mam ale nevnimam to,mna to busenie obtazuje ale zit sa stym da,ale bez toho sa zije este lepsie:)

• jajaja29507.08.12 18:32??.??.186.115

ja mam to iste, ale z tabletiek na stitnu zlazu

• DzanaFX07.08.12 18:30??.??.110.251

Peto mala som to isté a aj ten prístroj som mala a mala som tiež búšenie počas toho, je to buď stres, alebo niečo také..U mňa to ten stres bol...Neviem, ako je to u Teba, ale viem presne, čo opisuješ, keď Ti srdce zrazu až trepne v hrudi a potom sa rozbúši a zas spomalí...:-/

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch