Nechce mi dat pokoj

pan d.

Povedz mu, ze ho je.es do hlavy, to postaci. Na mna zavolala moja ex policajta, lebo som jej zazvonil zospodu bytovky o 21 15:D a mal som v sebe styri piva. Nemal som ani priestupok, ani ziaden cin som nespachal. Vsak mi jej to vratime pri najblizsej moznej prilezitosti, my nezostavame nic dlzni.

beskyd

"obtazovanie" nie je ziadna skutkova podstata nicoho. pokial sa ti nevyhraza alebo ti vulgarne nenadava alebo ta neohovara pred tretimi osobami tak skus oznamenie o priestupku na obvodne oddelenie pz a povedz ze mas podozrenie z naplnenia skutkovej podstaty priestupku podla § 49 ods. 1 pism. d) zakona o priesutpkoch - SCHVALNOSTI, zozen si svedkov a navrhni ich vypocut, vytlac si tie maily, dones na policiu telefon a daj im precitat spravy, urob vypis sprav na papier aj s cislom odosielatela a hlavne ich potom nemaz. navrhni nech vysetria komu patri cislo odosielatela nech je to v spise. idealne aby si tomu cloveku predtym preukazatelne oznamila ze ti to vadi a nech s tym prestane aby sme ti to na spravnom organe potom neodlozili... potom dostane smiesnu pokutu do 99 evri... lebo taky je zakon..

anonym66

Bod 1.Uplna ignoracia
Bod 2.Zmeniť tel čislo,emaily,block na fb
Bod 3.Rozmlatiť mu papulu
Bod 4.Trestne oznamenie,a ano myslim ze je na to paragraf,mali by to riešiť

flegma

ak mas zivot ohrozujuci problem, mala si ist uz davno na policiu...taketo pripady sa uz riesia aj u nas, je to trestny cin a sadzba je tam tusim tri roky...nedavno bol dokonca medializovany pripad znamej modelky, ktora bola takto obtazovana...
a nabuduce by to chcelo menej podrazdeny ton...

opica

co by som urobila ako prve - zablokovala by som ho na FB, aj na telefone, a aj mailom sa da - napr. gmail ma taku funkciu...ak by to nepomohlo, tak by som mu pohrozila policiou pripadne sudom

ak ani to nie, tak potom jedine naozaj policia + sud,....
zial, maju vsak zviazane ruky zakonom...takze sanca na uspech je minimalna...

ale skus to najprv podla bodu 1

lola1984je

Boze preco tu vsetci reaguju obrovskym poctom reakcii na otazky typu. mam sa s nim vyspat ale nie ? . asi som tehotna co mam robit ? Nenavidim sa. som skareda a podobne debiliny

tak vsetci sa idu pokakat ale ked ma niekto skutocny zivot ohrozujuci problem tak to tu ma kazdy v p....

admin, ty mas vacinou najviac rozumu na tomto fore mozno by si si s takymi co maju take nezaujimave trapne prispevky ako ja moho pisat ty ked uz nikto iny