Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

8.8 je den D - chudnutie

Príspevok v téme: 8.8 je den D - chudnutie
brunetka_a

a stačilo...
ísť do chladničky a vybrať si hocičo -NIE!

od zajtra idem pekne pravidelne papať, nakupila som si už aj nizkotučné veci , ovocie, zeleninku a od zajtra sa ide na to.

aktuálne :
váha 63kg
výška 162cm
vek :19
najhoršia partia : brucho

očakávané :
vaha :55kg
spevniť postavu

zajtra ráno idem behať, doma steper apotom cvičenia na brucho, fitlopta a tak ..

chce sa niekto pridať a deliť sa o miznuce sa kg ?:))

možme ked tak aj sukromne :)

šup šup s kilami dole :)

mili7

ahojte baby, ja som uz dala dole 4 kg za 2 tyzdne a myslim, ze mi k tomu dost pomohla kava na chudnutie, co som si objednala z netu chudneme.sk. Ale samozrejme nejem ani pecivo a vacsinou len kuracie maso a zeleninu a ziadne sladkosti :) ale z ubudajucich kil sa neskutocne tesim :))) drzim palce aj vam

Linduska3

Ahojte:)
tak ako vam to ide?

Vcera:
R: hrozno
D:hrozno
O:kuracie prsia na prirodno
O:to iste ale menej
V:kalerab
Pohyb: behanie

Dnes:
R: hrozno
D: hrozno
O: planujem cottage syr a paradajka
O: planujem nejaku zeleniku
V: to iste
Pohyb: uz som bola behat

tak drzim prsty:ň

brunetka_a

ked nevieš čo písať radšej nepíš dobre ?.. ked miluješ karamelové tyčinky utekaj ich papať ty ...

ja už som dala dole kilo a jem len nizkotučné veci, tmavy chliev, ovocie, zeleninca, tuniaky.....

cvičim...

uz ta vidim

no co, ako pokracujes v chudnuti, ide ide to? :-D ci uz si sa zase na to vykaslala a teraz sa prepchavas karamelovymi tycinkami pred televiziou?

lorinnes

fuu to už ako dnes? :D ale nie treba hned konať a nič neodkladať. Pridávam sa teda aj ked bojim sa slabej vole ..ženská jedna slabá som...sladkosti ma ničia :/

Linduska3

Ahojte, tiez sa k vam pridam, uz som zacala, sli dole 4 kg ale planujem este ovelaaaaa viac :)
jedalnicek:
R: ovocie
D:ovocie
O:bielkoviny, zelenina
O:zelenina
V:bielkoviny
plus vela vela vody
Drzim prsty :)

uz ta vidim

no som zvedava dokedy ti to vydrzi...posledne tu necitam nic ine ako temy ze OD ZAJTRA , v nich podrobny popis a tolko odhodlania ktore nevydrzi ani do toho najblizsieho rana...ziadna tema na internete vam ku chudnutiu nepomoze.. treba aj konat , nie len zakladat temy kazdy tyzden o tom istom..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

8.8 je den D - chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk